Češi v akci, pátek 2. 4. Kolář na challengeru prošel do semifinále

2. 4. 2021, 00:01
Aktuality 11
Zdeněk Kolář dnes na challengeru v Portugalsku nedal šanci domácí divoké kartě Tiagovi Cacaovi a postoupil do semifinále. Další Češi hráli na turnajích ITF.
ilustrační foto
Výsledky českých tenistů a tenistek (pátek, 2. dubna 2021)
ATP CHALLENGER OEIRAS (Portugalsko), 31.440 eur, antuka
• Dvouhra - čtvrtfinále •
Kolář (8-ČR) - Cacao (Portug.) 6-3 6-2
ITF W15 ŠARM AŠ-ŠAJCH (Egypt), 15.000 dolarů, tv. povrch
A. Sisková (6-ČR) - Zolotarevová (Rus.) 4-6 6-2 7-6(4)

lukasmarek2001
Mimochodem Linda se dnes přihlásila do kvalifikace turnaje Calvi (25k), který se hraje od 12. dubna.
Vaslab
Linda nejspíš tento turnaj fakt plánuje odehrát, protože se ve stejném termínu odhlásila z juniorských turnajů.
Jedná se o Lindin 11. turnaj mezi 15. a 16. rokem, přičemž dle oficiálních pravidel je povoleno jen 10. Věřím ale, že to má její tým nějak posichrované (jsou možná nějaké výjimky kvůli covidu atd...)
lars
A zapocitavaji se do toho limitu 10 i turnaje s neuspesnou kvaldou do MD turnaje?
travar
To je divné. Turnaje by už měla mít vyčerpané.
Myslím, že se její WC do kvalifikace Miami nepočítala.
Vaslab
Dle pravidel se do toho limitu započítává prakticky vše (s výjimkou exhibic, FED Cupu). Uvidíme cca za 9 dní, jestli tam Linda opravdu bude.
Zápas Báry právě začal. Bára hraje o první tisícovku. V případě výhry se posune na cca 960. místo v rankingu. Držím palce.smile
První set prohrála 2:6, ale druhý už byl o poznání lepší a zvítězila v něm 6:3. Zápas jde do třetího setusmile
Tak bohužel. Bára ve třetím setu prohrávala již 0:3, pak ale zabrala a otočila na 4:3. Pak ale nastal asi klíčový moment, když nevyužila gemeball na 5:3. Soupeřka ji sebrala servis a třemi vyhranými gamy v řadě postoupila do semifinále. Škoda...
travar
I tak je to úspěch. Zatím její nejlepší turnaj. Hraje hezký agresivní tenis. Na antuce od ní ale moc nečekám.