Češi v akci, středa 13. 4. Kolář prolétl do čtvrtfinále challengeru

  • Zdeněk Kolář na challengeru v italské Barlettě suverénně postoupil do čtvrtfinále. Další Češi hráli na challengerech, turnajích ITF a juniorských akcích.
    13. 4., aktualizováno | Aktuality |  2 komentáře
    ilustrační fotoilustrační foto 
     
Výsledky českých tenistů a tenistek (středa, 13. dubna 2022)
ATP CHALLENGER BARLETTA (Itálie), 45.730 eur, antuka
• Dvouhra - 2. kolo •
Kolář (3-ČR) - Pellegrino (It.) 6-3 6-2
• Čtyřhra - 1. kolo •
Jebavý/Kolář (3-ČR) - Agamenone/Pellegrino (It.) 6-2 1-6 11-9
ATP CHALLENGER MADRID (Španělsko), 45.730 eur, antuka
• Čtyřhra - 1. kolo •
Pavlásek/Zelenay (ČR/SR) - Marterer/M. Moraing (Něm.) 6-2 6-2
ITF W60 BELLINZONA (Švýcarsko), 60.000 dolarů, antuka
• Dvouhra - 1. kolo •
Marková (ČR) - Y. Mordergerová (Něm.) 6-4 6-1
Rameová (Fr.) - Kolodziejová (ČR) 7-5 6-2
• Čtyřhra - 1. kolo •
Kolodziejová/Serbanová (ČR/Kypr) - De Pontiová/Tsygourovová (It./Švýc.) 6-1 6-1
ITF W25 SANTA MARGHERITA DI PULA (Itálie), 25.000 dolarů, antuka
• Dvouhra - 1. kolo •
Alvisiová (It.) - A. Sisková (5-ČR) 6-4 7-5
ITF W25 CHIANG RAI (Thajsko), 25.000 dolarů, tv. povrch
• Dvouhra - 1. kolo •
Palicová (ČR) - Kuwataová (Jap.) 6-1 6-1
ITF W25 NOTTINGHAM (Velká Británie), 25.000 dolarů, tv. povrch
• Dvouhra - 1. kolo •
Radwaňská (5-Pol.) - Knutson (ČR) 4-6 6-3 6-2
Sebovová (6-Kan.) - Laboutková (ČR) 6-2 6-1
ITF W15 ANTALYA (Turecko), 15.000 dolarů, antuka
• Dvouhra - 1. kolo •
Tomajková (ČR) - Rajkovičová (Chorv.) 3-6 6-0 6-2
ITF M25 SANTA MARGHERITA DI PULA (Itálie), 25.000 dolarů, antuka
• Čtyřhra - 1. kolo •
Giacalone/Weis (It.) - Duncan/Kellovský (4-Brit./ČR) 7-6(4) 7-5
ITF M15 CHIANG RAI (Thajsko), 15.000 dolarů, tv. povrch
• Dvouhra - 1. kolo •
Markes (USA) - Jurajda (ČR) 6-3 6-2
Hazawa (Jap.) - Palán (8-ČR) 4-6 7-5 7-6(5)
ITF M15 ANTALYA (Turecko), 15.000 dolarů, antuka
• Dvouhra - 1. kolo •
Nejedlý (ČR) - Kirci (Tur.) 7-5 6-3
Krumich (ČR) - Tomasetto (It.) 1-6 6-4 6-0
J1 PLOVDIV (Bulharsko), antuka
• Dvouhra dívky - 2. kolo •
Šálková (2-ČR) - Zyrjanovová (-) 6-2 6-3
• Čtyřhra dívky - čtvrtfinále •
Šálková/Štruplová (2-ČR) - Arystanbekovová/Rustěmovová (Kaz.) 3-6 7-5 10-7
J2 ISTRES (Francie), antuka
• Čtyřhra chlapci - čtvrtfinále •
Piombo/A. Sánchez (Fr./Šp.) - Apltauer/Morais (3-ČR/Portug.) 3-6 6-3 10-5
J2 FLORENCIE (Itálie), antuka
• Dvouhra chlapci - 1. kolo •
Mrůzek (5-ČR) - Rietkerk (Niz.) 6-3 2-6 6-3
Kalina (ČR) - Pereira (7-Portug.) 6-4 6-4
Velík (ČR) - Coman (6-Rum.) 6-2 6-2
• Dvouhra dívky - 1. kolo •
Barthaová (4-Maď.) - Urbanová (ČR) 6-4 1-6 7-6(3)
• Čtyřhra dívky - 1. kolo •
Ferrová/Noseiová (It.) - Barthaová/Urbanová (3-Maď./ČR) 6-4 2-6 10-7
J3 MONASTIR (Tunisko), tv. povrch
• Čtyřhra chlapci - 1. kolo •
Mölder/Myslivec (4-Est./ČR) - Fahim/Hassairi (Mar./Tun.) 6-3 6-2
J3 ISTANBUL (Turecko), tv. povrch / hala
• Dvouhra dívky - 2. kolo •
Elmasová (Tur.) - Hažmuková (ČR) / bez boje
• Čtyřhra chlapci - 2. kolo •
S. Park/Skobelev (Korea/Srb.) - Duda/Stirbu (8-ČR/Rum.) 4-6 6-3 10-6
J4 AIZKRAUKLE (Lotyšsko), koberec / hala
• Dvouhra chlapci - 2. kolo •
Pazdera (ČR) - G. Zgola (Pol.) 7-5 6-2
D. Špaks (7-Lot.) - Valeš (ČR) 6-4 7-5
Hanzelín (8-ČR) - Matikainen (Fin.) 6-1 1-6 6-3
Panáček (ČR) - Ponomar (Ukr.) 6-3 7-6(6)
• Čtyřhra chlapci - čtvrtfinále •
Grzegorzewski/Hanzelín (3-Pol./ČR) - Moosar/Strasch (Est.) 6-4 6-4
Panáček/Pazdera (ČR) - Nanobashvili/D. Špaks (2-Švéd./Lot.) 6-3 7-6(7)
J5 DUBLIN (Irsko), tv. povrch / hala
• Dvouhra chlapci - čtvrtfinále •
Grandvincent (7-Fr.) - T. Kratochvíl (ČR) / bez boje
J5 VÍDEŇ (Rakousko), antuka
• Dvouhra chlapci - osmifinále •
Janoušek (2-ČR) - Pop (Rum.) 6-4 6-4
Zlatohlávek (4-ČR) - Graski (14-Rak.) 6-3 6-2
• Dvouhra dívky - osmifinále •
Gemzická (9-SR) - Jantačová (ČR) 6-4 1-6 6-0
Gasparovicová (7-Rak.) - Chytilová (ČR) 2-6 7-6 6-3
• Čtyřhra chlapci - čtvrtfinále •
Vrba/Zlatohlávek (7-ČR) - Janoušek/Norrman (3-ČR/SR) 6-2 6-2
• Čtyřhra chlapci - 2. kolo •
Gubi/Liszka (Maď.) - Kozumplík/Říha (ČR) 6-3 6-2
Vrba/Zlatohlávek (7-ČR) - Poritskij/Rekun (Ukr.) 6-2 6-2
Janoušek/Norrman (3-ČR/SR) - C. Angeli/P. Angeli (Slovin.) 6-1 6-7 10-5
• Čtyřhra dívky - 2. kolo •
Gasparovicová/Perelyginová (1-Rak./-) - Okťabrevová/Temenugov (-/ČR) 6-3 0-6 10-2
Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (2)
13.04.2022 09:15Od: Mony Palicová
Už ji je 18, tak to v Thajsku může bez omezení(turnajovehosmile) rozjet. Vstup na další ITF25 se povedl s prehledem
[ Reagovat ]
13.04.2022 13:39Od: tommr
v dalším kole jí ovšem čeká turnajová dvojka ...
[ Reagovat ]
 
 
 
 
 
 
 
TOPlist