Češi v akci, úterý 12. 10. Krejčíková v Indian Wells skončila v osmifinále

  • Barbora Krejčíková na akci WTA 1000 v kalifornském Indian Wells skončila v osmifinále. Dalibor Svrčina úspěšně vstoupil do challengeru v Chile, Jonáš Forejtek na challengeru v Itálii na zvládnutou kvalifikaci nenavázal. Další Češi hráli na challengerech, turnajích ITF a juniorských akcích.
    12. 10., aktualizováno 13. 10. | Aktuality |  0 komentářů
    ilustrační fotoilustrační foto 
     
Výsledky českých tenistů a tenistek (úterý, 12. října 2021)
WTA 1000 INDIAN WELLS (USA), 8.761.725 dolarů, tv. povrch
• Dvouhra - osmifinále •
Badosaová (21-Šp.) - Krejčíková (3-ČR) 6-1 7-5
• Čtyřhra - čtvrtfinále •
L. Kičenoková/Ostapenková (Ukr./Lot.) - Krejčíková/Siniaková (1-ČR) 2-6 6-4 10-8
ATP CHALLENGER SANTIAGO (Chile), 52.080 dolarů, antuka
• Dvouhra - 1. kolo •
Svrčina (ČR) - Hidalgo (Ekv.) 6-2 6-0
ATP CHALLENGER NEAPOL (Itálie), 44.820 eur, antuka
• Dvouhra - 1. kolo •
Moroni (It.) - Forejtek (ČR) 6-3 6-4
• Čtyřhra - 1. kolo •
Heliovaara/Jebavý (1-Fin./ČR) - J. Berrettini/Gigante (It.) 7-6(3) 6-4
ITF W60 RANCHO SANTA FE (USA), 60.000 dolarů, tv. povrch
• Čtyřhra - 1. kolo •
Brengleová/Inglisová (4-USA/Austr.) - Pulchartová/Ušijimaová (ČR/Jap.) 6-3 6-2
ITF W25 LAGOS (Portugalsko), 25.000 dolarů, tv. povrch
• Dvouhra - 1. kolo •
Kolodziejová (ČR) - Guerrerová (Šp.) 6-3 7-5
Malečková (7-ČR) - Plazaová Araujová (Braz.) 6-0 6-1
• Čtyřhra - 1. kolo •
Kolodziejová/Malečková (3-ČR) - Samaová/Satóová (Indie/Jap.) 6-3 6-1
ITF W15 ANTALYA (Turecko), 15.000 dolarů, antuka
• Dvouhra - finále kvalifikace •
Augustínová (10-ČR) - Thommenová (8-Švýc.) 7-6(4) 6-3
Nováková (ČR) - Zaparyňuková (Ukr.) 7-6(7) 6-4
Vargová (SR) - Dejnožková (ČR) 7-5 6-2
ITF W15 ŠARM AŠ-ŠAJCH (Egypt), 15.000 dolarů, tv. povrch
• Čtyřhra - 1. kolo •
Šebestová/E. Šimizuová (ČR/Jap.) - Easwaramurthiová/Lindhová Gallagherová (3-Indie/Brit.) 6-4 6-2
Vlčková/J. Wang (ČR/Čína) - Feklistovová/Tatavarthyová (Rus./Indie) 6-3 6-2
• Dvouhra - finále kvalifikace •
Conwayová (4-Brit.) - Csabiová (12-ČR) 6-3 6-1
ITF W15 SOZOPOL (Bulharsko), 15.000 dolarů, tv. povrch
• Čtyřhra - 1. kolo •
Matoulaová/Šafářová (Řec./ČR) - Christofiová/Tsonevová (Řec./Bulh.) / odloženo
• Dvouhra - finále kvalifikace •
Šafářová (ČR) - Girelliová (11-It.) 3-6 0-2 / odloženo
ITF M15 ŠARM AŠ-ŠAJCH (Egypt), 15.000 dolarů, tv. povrch
• Čtyřhra - 1. kolo •
Devjatjarov/Užilovskij (3-Ukr.) - Hájek/Pokorný (ČR/SR) 2-6 6-3 10-7
Cretu/Gengel (2-Rum./ČR) - Gramaticopolo/Malgaroli (It.) 6-1 6-1
ITF M15 ANTALYA (Turecko), 15.000 dolarů, antuka
• Čtyřhra - 1. kolo •
Madarász/Michalski (3-Maď./Pol.) - Bolardt/Havlíček (ČR) 6-4 6-2
• Dvouhra - finále kvalifikace •
Campana (6-It.) - Havlíček (11-ČR) 6-4 6-3
Ibrahim (16-Něm.) - Bolardt (2-ČR) 6-1 6-4
ITF M15 SOZOPOL (Bulharsko), 15.000 dolarů, tv. povrch
• Dvouhra - 1. kolo •
Jurajda (ČR) - Goldsteiner (Rak.) / odloženo
J2 ISTANBUL (Turecko), tv. povrch / hala
• Dvouhra chlapci - 2. kolo •
Soyler (13-Tur.) - Velík (ČR) 3-6 6-1 6-2
Nicod (4-ČR) - Markov (Bulh.) 7-6(4) 6-2
• Dvouhra dívky - 2. kolo •
Klimovičová (1-ČR) - Marková (Něm.) 6-2 6-1
• Čtyřhra chlapci - 1. kolo •
Duran/Soyler (Tur.) - Gurjev/Velík (Ukr./ČR) 7-6(2) 6-3
J2 VIGO (Španělsko), tv. povrch
• Dvouhra chlapci - 1. kolo •
Trochu (Fr.) - Myslivec (ČR) 7-6(3) 7-6(5)
• Čtyřhra chlapci - 1. kolo •
Gea/Trochu (Fr.) - Bancalari/Myslivec (Chile/ČR) 6-3 6-2
J3 STELLENBOSCH (JAR), tv. povrch
• Dvouhra dívky - 2. kolo •
Šmejkalová (4-ČR) - Pretoriusová (JAR) 7-6(3) 6-3
• Čtyřhra dívky - 1. kolo •
Sagandikovová/Šmejkalová (1-Kaz./ČR) - Stewartová/Troupová (JAR) 6-3 6-1
J4 ŠIROKI BRIJEG (Bosna a Hercegovina), koberec / hala
• Čtyřhra chlapci - 1. kolo •
Kalina/Prachař (1-ČR) - Černe/Puntarič (Slovin.) 6-1 6-1
J4 HAMBURK (Německo), tv. povrch / hala
• Dvouhra chlapci - 2. kolo •
Apltauer (1-ČR) - Krondell (Švéd.) 6-3 6-2
• Čtyřhra chlapci - 2. kolo •
Aharyšev/Apltauer (1-Ukr./ČR) - Milenkovic/Topic (Něm.) 6-1 6-2
J5 PŘEROV (Česko), tv. povrch / hala
• Dvouhra chlapci - 1. kolo •
Filip (1-ČR) - T. Kratochvíl (ČR) 7-6(1) 6-3
Sávay (Maď.) - Bien (ČR) 6-3 6-1
Homola (ČR) - Pálfi (Maď.) 6-2 6-0
Mészáros (3-Maď.) - Bako (ČR) 6-1 6-3
Kusý (ČR) - Leipner (ČR) 7-5 6-1
Verčík (SR) - Froemel (ČR) 6-3 6-4
Zlatohlávek (7-ČR) - O. Kratochvíl (ČR) 7-5 6-4
Peták (ČR) - Kinner (Rus.) 6-0 6-2
Blumaier (ČR) - Pospíšil (ČR) 6-3 6-4
Fedasko (5-ČR) - Klimas (ČR) 6-2 6-1
Vejšický (2-ČR) - Laibl (ČR) 7-5 6-0
• Dvouhra dívky - 1. kolo •
V. Huťková (ČR) - Ciesielczyková (Pol.) 6-3 7-6(2)
Lacková (2-SR) - K. Huťková (ČR) 6-7(5) 6-2 6-3
Slaměníková (3-ČR) - Perháčová (SR) 6-7(5) 7-5 6-3
Koppová (1-SR) - Zástěrová (ČR) 6-2 6-2
K. Valentová (ČR) - Petrovová (Ukr.) 7-6(4) 7-5
Valdmannová (ČR) - Škrabalová (6-ČR) 4-6 6-3 7-6(6)
Ticháčková (ČR) - Kajabová (4-ČR) 6-2 6-2
Pobořilová (ČR) - Sameliaková (SR) 6-2 7-6(4)
Benešová (ČR) - Heiderová (ČR) 7-6(1) 6-1
Zikmundová (ČR) - Kareisová (7-ČR) 7-6(3) 6-1
Svobodová (ČR) - Gombitová (SR) 6-4 6-2
Nádaská (SR) - Jantačová (ČR) 6-2 6-0
J5 SEEFELD-TIROL (Rakousko), koberec / hala
• Dvouhra chlapci - 2. kolo •
Panáček (7-ČR) - Patel (USA) 6-3 6-4
Hidalgo (Ven.) - Doskočil (12-ČR) 7-6(4) 5-7 6-3
• Dvouhra dívky - 2. kolo •
Junová (8-ČR) - Jungová (Rak.) 6-4 6-4
Lukešová (7-ČR) - Radojkovicová (Rak.) 6-3 6-0
• Čtyřhra chlapci - 2. kolo •
Guzoň/Panáček (3-SR/ČR) - Bastoni/Iemmi (It.) 4-6 6-2 10-8
• Čtyřhra dívky - 1. kolo •
Junová/Lukešová (2-ČR) - Rablová/Starková (Rak.) 6-4 6-2
J5 TREMOSINE (Itálie), antuka
• Čtyřhra dívky - 2. kolo •
Gandolfiová/Teodosescuová (3-It.) - Bizzariová/Cinková (It./ČR) 6-4 6-2
Daviová/Paganettiová (4-It.) - Plajová/Šípková (SR/ČR) 6-2 6-1
J5 VALE DE LOBO (Portugalsko), tv. povrch
• Dvouhra chlapci - 1. kolo •
Rais (ČR) - Correia (Portug.) 6-4 2-6 6-4
Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.
 
 
 
TOPlist