Krejčíková na úvod Turnaje mistryň prohrála duel debutantek s Kontaveitovou

10. 11. 2021, 22:31
Aktuality 126
TURNAJ MISTRYŇ - Barbora Krejčíková na úvod Turnaje mistryň prohrála souboj debutantek, rozjeté Estonce Anett Kontaveitové v mexické Guadalajaře podlehla v zahajovacím utkání 3-6 4-6. V dalších duelech ve skupině Teotihuacán se o postup do semifinále utká ještě se Španělkou Garbiñe Muguruzaovou a krajankou Karolínou Plíškovou, která vstup do soutěže zvládla.
Barbora Krejčíková (© AFP)

Barbora Krejčíková letos vyhrála Roland Garros a svou životní sezonu zakončuje z pozice světové trojky na Turnaji mistryň. Jako jediná startuje v obou soutěžích, ve dvouhře si dnes odbyla neúspěšný debut proti dalšímu nováčkovi Anett Kontaveitové.

25letá Češka se od začátku 'prala' s nezvyklými vysokohorskými podmínkami. Po pozdním nedělním příletu z Billie Jean King Cupu v pražské O2 Areně, kde prohrála oba své singly, si na ně zvykala jen pár dnů a to si vybralo svou daň. V utkání udělala na sebe nezvykle vysoký počet nevynucených chyb (34) a míče často posílala daleko do autu.