Arkhipov, Bobrov - Tessa, Vibert

19.10.2018, 15:00, Futures 2018, semifinále, tvrdý p.
Arkhipov Petr 2 : 1
(4-6, 6-4, 10-6)
Tessa Louis
Avatar -. Žebříček čtyřhry 792. Avatar
12. 12. 1994 Datum nar. 6. 4. 1998
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Bobrov Bogdan   Vibert Francois-Arthur
Avatar 480. Žebříček čtyřhry -. Avatar
16. 9. 1997 Datum nar. 3. 8. 1990
185 cm Výška 188 cm
74 kg Váha 80 kg
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Pár spolu ještě nehrál.
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 3/1 - 3/1 - - -
2018 3/1 - 3/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 4/4 2/3 2/1 - - -
2018 2/1 - 2/1 - - -
2017 2/3 2/3 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 13/18 2/10 11/7 0/1 - -
2019 1/2 0/1 1/1 - - -
2018 10/8 1/2 9/5 0/1 - -
2017 0/1 0/1 - - - -
2013 1/1 1/1 - - - -
2012 1/6 0/5 1/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 95/100 55/55 38/43 2/2 - -
2020 11/8 2/1 8/6 1/1 - -
2019 29/22 22/15 7/7 - - -
2018 22/20 14/11 8/9 - - -
2017 15/25 9/15 6/10 - - -
2016 10/10 2/5 8/5 - - -
2015 5/10 4/6 1/4 - - -
2014 3/5 2/2 0/2 1/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 70/56 41/32 27/24 2/0 - -
2020 5/4 - 4/4 1/0 - -
2019 15/10 8/5 7/5 - - -
2018 12/14 9/6 3/8 - - -
2017 15/12 13/11 2/1 - - -
2016 12/10 10/7 2/3 - - -
2015 11/5 1/2 9/3 1/0 - -
2014 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 146/139 124/110 18/22 4/7 - -
2018 25/19 17/12 8/7 - - -
2017 27/26 27/26 - - - -
2016 20/24 19/19 1/4 0/1 - -
2015 28/22 20/14 7/7 1/1 - -
2014 18/19 18/17 - 0/2 - -
2013 21/22 17/17 1/2 3/3 - -
2012 7/7 6/5 1/2 - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2018 Futures 2018 Arkhipov / Bobrov 2   4 6 10     SF
Tessa / Vibert 1 6 4 6    
 

Kursy sázkových kanceláří

Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2018, F, 20.10.2018
  Klego / Manso - Arkhi / Bobro 2:0
Futures 2018, SF, 19.10.2018
  Arkhi / Bobro - Tessa / Viber 2:1
Futures 2018, ČF, 18.10.2018
  Arkhi / Bobro - De Be / Delag 2:0
Futures 2018, OF, 16.10.2018
  Arkhi / Bobro - Staeh / Stein 1:0
Futures 2019, OF, 24.09.2019
  Beaup / Ernae - Arkhi / Sokol 2:0
Futures 2019, ČF, 14.02.2019
  Hidal / Manso - Arkhi / Voron 2:1
Futures 2019, OF, 12.02.2019
  Arkhi / Voron - Du To / Rosen 2:1
Futures 2018, OF, 07.11.2018
  Halia / Shche - Arkhi / Davyd 2:1
Futures 2018, F, 03.11.2018
  Arkhi / Sonki - Davyd / Schel 2:0
Futures 2018, SF, 02.11.2018
  Arkhi / Sonki - Diep / Manso 2:1
Futures 2018, ČF, 01.11.2018
  Arkhi / Sonki - Cordo / Mora 2:0
Futures 2018, OF, 31.10.2018
  Arkhi / Sonki - Blanc / Jonco 2:1
Futures 2018, SF, 26.10.2018
  Berto / Stein - Arkhi / Voron 2:1
Futures 2018, ČF, 25.10.2018
  Arkhi / Voron - Barys / Cordo 2:0
Futures 2020, ČF, 26.11.2020
  Palov / Pokor - Bobro / Danil 2:0
Futures 2020, OF, 24.11.2020
  Bobro / Danil - River / Shche 2:0
Futures 2020, OF, 17.11.2020
  Maamo / Makhl - Bobro / Uzhyl 2:1
Futures 2020, OF, 10.11.2020
  Kadhe / Orlov - Bobro / Uzhyl 2:1
Futures 2020, OF, 30.09.2020
  Desco / Micha - Bobro / Shche 2:0
Futures 2020, SF, 04.09.2020
  Marek / Vansh - Bobro / Gakho 2:0
Futures 2020, ČF, 02.09.2020
  Bobro / Gakho - Mazur / Slyep 2:0
Futures 2020, OF, 01.09.2020
  Bobro / Gakho - Konts / Manaf 2:0
Futures 2020, ČF, 12.03.2020
  Pokot / Shyla - Bobro / Sachk 2:1
Futures 2020, OF, 10.03.2020
  Bobro / Sachk - Hampe / Oberl 2:0
 
Futures 2018, SF, 19.10.2018
  Arkhi / Bobro - Tessa / Viber 2:1
Futures 2018, ČF, 18.10.2018
  Tessa / Viber - Perre / Zocas 2:0
Futures 2018, OF, 16.10.2018
  Tessa / Viber - Ovcha / Voron 2:0
Futures 2017, OF, 24.10.2017
  Barra / Winte - Tessa / Viber 1:0
Futures 2017, SF, 26.05.2017
  Arias / Hidal - Tessa / Viber 2:1
Futures 2017, ČF, 25.05.2017
  Tessa / Viber - Batis / Semed 2:0
Futures 2017, OF, 23.05.2017
  Tessa / Viber - Budni / Nakam 2:0
Futures 2017, OF, 15.03.2017
  Gutie / Santo - Tessa / Viber 2:0
Futures 2020, OF, 01.12.2020
  Capec / Giaca - Giaco / Tessa 2:0
Futures 2020, OF, 11.03.2020
  Lokol / Tessa - Bertr / Chide 2:0
Futures 2020, F, 07.03.2020
  Ghorb / Tessa - Giaco / Kivat 2:0
Futures 2020, SF, 06.03.2020
  Ghorb / Tessa - Kilan / Korol 2:1
Futures 2020, ČF, 05.03.2020
  Ghorb / Tessa - Maiga / Vidal 2:0
Futures 2020, OF, 04.03.2020
  Ghorb / Tessa - Crepa / Ponti 2:0
Futures 2020, OF, 19.02.2020
  Echar / Ghorb - Schot / Tessa 2:0
Futures 2020, OF, 04.02.2020
  Wang / Zhao - Polja / Tessa 2:0
Futures 2020, OF, 15.01.2020
  Kiuam / Ratni - Kilan / Tessa 2:1
Futures 2019, ČF, 15.11.2019
  Aranz / Winte - Pauwe / Tessa 2:0
Futures 2018, SF, 16.11.2018
  Halia / Zgiro - Egea / Viber 2:0
Futures 2018, ČF, 16.11.2018
  Egea / Viber - Johan / Weind 2:0
Futures 2018, OF, 15.11.2018
  Egea / Viber - Perch / Valse 2:0
Futures 2018, ČF, 08.11.2018
  Johan / Weind - Egea / Viber 2:0
Futures 2018, OF, 06.11.2018
  Egea / Viber - Benci / Smith 2:1
Futures 2018, ČF, 25.10.2018
  Berto / Stein - Diep / Viber 2:0
Futures 2018, OF, 24.10.2018
  Diep / Viber - Doroz / Nasha 2:0
Futures 2018, SF, 19.10.2018
  Arkhi / Bobro - Tessa / Viber 2:1
Futures 2018, ČF, 18.10.2018
  Tessa / Viber - Perre / Zocas 2:0
Futures 2018, OF, 16.10.2018
  Tessa / Viber - Ovcha / Voron 2:0
 
 
 
 
TOPlist