Bobrov, Sachko - Hampel, Oberleitner

10.03.2020, 15:00, Futures 2020, osmifinále, tvrdý p.
Bobrov Bogdan 2 : 0
(6-4, 6-4)
Hampel Lenny
Avatar 477. Žebříček čtyřhry 874. Avatar
16. 9. 1997 Datum nar. 24. 12. 1996
185 cm Výška 188 cm
74 kg Váha 78 kg
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Sachko Vitaliy   Oberleitner Neil
Avatar 363. Žebříček čtyřhry 634. Avatar
14. 7. 1997 Datum nar. 5. 8. 1999
183 cm Výška -
68 kg Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Pár spolu ještě nehrál.
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 1/1 - 1/1 - - -
2020 1/1 - 1/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 4/7 2/4 2/3 - - -
2020 2/2 - 2/2 - - -
2019 2/3 2/3 - - - -
2018 0/1 - 0/1 - - -
2017 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 96/101 56/56 38/43 2/2 - -
2021 1/1 1/1 - - - -
2020 11/8 2/1 8/6 1/1 - -
2019 29/22 22/15 7/7 - - -
2018 22/20 14/11 8/9 - - -
2017 15/25 9/15 6/10 - - -
2016 10/10 2/5 8/5 - - -
2015 5/10 4/6 1/4 - - -
2014 3/5 2/2 0/2 1/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 79/63 37/41 34/15 8/7 - -
2020 16/7 6/2 8/3 2/2 - -
2019 31/15 9/8 22/7 - - -
2018 11/10 8/8 3/2 - - -
2017 8/11 5/9 - 3/2 - -
2016 2/4 2/4 - - - -
2015 10/13 7/10 1/1 2/2 - -
2014 0/2 - 0/2 - - -
2013 1/1 - - 1/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 97/90 65/54 31/34 1/2 - -
2020 2/3 0/1 2/2 - - -
2019 15/20 12/14 2/4 1/2 - -
2018 8/10 8/7 0/3 - - -
2017 15/20 11/11 4/9 - - -
2016 36/22 22/12 14/10 - - -
2015 20/11 12/8 8/3 - - -
2014 1/3 - 1/3 - - -
2013 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 25/24 12/17 13/7 - - -
2020 14/6 6/2 8/4 - - -
2019 7/7 2/5 5/2 - - -
2018 3/7 3/6 0/1 - - -
2017 1/4 1/4 - - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2020 Futures 2020 Bobrov / Sachko 2   6 6       OF
Hampel / Oberleitn 0 4 4      
 

Kursy sázkových kanceláří

Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2020, ČF, 12.03.2020
  Pokot / Shyla - Bobro / Sachk 2:1
Futures 2020, OF, 10.03.2020
  Bobro / Sachk - Hampe / Oberl 2:0
Futures 2021, ČF, 14.01.2021
  Lingu / Sanch - Bobro / Gakho 2:0
Futures 2021, OF, 12.01.2021
  Bobro / Gakho - Almei / De La 2:1
Futures 2020, ČF, 26.11.2020
  Palov / Pokor - Bobro / Danil 2:0
Futures 2020, OF, 24.11.2020
  Bobro / Danil - River / Shche 2:0
Futures 2020, OF, 17.11.2020
  Maamo / Makhl - Bobro / Uzhyl 2:1
Futures 2020, OF, 10.11.2020
  Kadhe / Orlov - Bobro / Uzhyl 2:1
Futures 2020, OF, 30.09.2020
  Desco / Micha - Bobro / Shche 2:0
Futures 2020, SF, 04.09.2020
  Marek / Vansh - Bobro / Gakho 2:0
Futures 2020, ČF, 02.09.2020
  Bobro / Gakho - Mazur / Slyep 2:0
Futures 2020, OF, 01.09.2020
  Bobro / Gakho - Konts / Manaf 2:0
Lima challenger, F, 28.11.2020
  Cerva / Roca - Altam / Sachk 2:0
Lima challenger, SF, 28.11.2020
  Altam / Sachk - Galan / Velot 1:0
Lima challenger, ČF, 26.11.2020
  Altam / Sachk - Barri / Tabil 2:0
Lima challenger, OF, 25.11.2020
  Altam / Sachk - De Jo / Sels 2:0
Futures 2020, ČF, 15.10.2020
  Butsc / Chapp - Kravc / Sachk 2:1
Futures 2020, OF, 13.10.2020
  Kravc / Sachk - Corwi / Stald 2:0
Futures 2020, F, 10.10.2020
  Manaf / Sachk - Dzhav / Podzu 2:0
Futures 2020, SF, 09.10.2020
  Manaf / Sachk - Prech / Steve 2:0
Futures 2020, ČF, 08.10.2020
  Manaf / Sachk - Asraw / Zakar 2:0
Futures 2020, OF, 06.10.2020
  Manaf / Sachk - Kravc / Vidal 2:0
 
Futures 2020, OF, 10.03.2020
  Bobro / Sachk - Hampe / Oberl 2:0
Futures 2020, SF, 06.03.2020
  Bobro / Erler - Hampe / Oberl 2:0
Futures 2020, ČF, 06.03.2020
  Hampe / Oberl - Celeb / Savel 2:1
Futures 2020, OF, 03.03.2020
  Hampe / Oberl - Janis / Narey 2:0
Futures 2019, OF, 27.08.2019
  Cid S / Setki - Hampe / Oberl 2:1
Futures 2019, OF, 13.08.2019
  Denol / Duda - Hampe / Oberl 2:0
Futures 2019, F, 22.06.2019
  Pucin / Reis - Hampe / Oberl 2:0
Futures 2019, SF, 21.06.2019
  Hampe / Oberl - Keste / Lipov 2:1
Futures 2019, ČF, 20.06.2019
  Hampe / Oberl - Maroz / Szint 1:0
Futures 2019, OF, 18.06.2019
  Hampe / Oberl - Jandr / Svrci 2:0
Futures 2020, OF, 18.08.2020
  Herma / Van R - Erler / Hampe 2:0
Futures 2020, OF, 10.03.2020
  Bobro / Sachk - Hampe / Oberl 2:0
Futures 2020, SF, 06.03.2020
  Bobro / Erler - Hampe / Oberl 2:0
Futures 2020, ČF, 06.03.2020
  Hampe / Oberl - Celeb / Savel 2:1
Futures 2020, OF, 03.03.2020
  Hampe / Oberl - Janis / Narey 2:0
Futures 2019, OF, 26.11.2019
  Guent / Veldh - Hampe / Smirn 2:1
Futures 2019, OF, 19.11.2019
  Kirko / Kypso - Bobro / Hampe 2:0
Futures 2019, OF, 12.11.2019
  Bodme / Trink - Hampe / Lazar 2:0
Futures 2019, SF, 08.11.2019
  Johns / Zieli - Erler / Hampe 2:0
Futures 2019, ČF, 07.11.2019
  Erler / Hampe - Marti / Moron 2:1
Futures 2020, F, 28.11.2020
  Stodd / Strom - Miedl / Oberl 2:0
Futures 2020, SF, 27.11.2020
  Miedl / Oberl - Thano / Tsits 2:1
Futures 2020, ČF, 26.11.2020
  Miedl / Oberl - Cretu / Palos 2:0
Futures 2020, OF, 24.11.2020
  Miedl / Oberl - Ansar / Jones 2:0
Futures 2020, F, 23.11.2020
  Miedl / Oberl - Brouw / Veldh 2:0
Futures 2020, SF, 22.11.2020
  Miedl / Oberl - Jecan / Palos 2:1
Futures 2020, ČF, 19.11.2020
  Miedl / Oberl - Choin / Yevse 1:0
Futures 2020, OF, 17.11.2020
  Miedl / Oberl - Ionel / Lehec 2:0
Futures 2020, F, 19.09.2020
  Oberl / Zahra - Paul / Wenge 2:1
Futures 2020, SF, 18.09.2020
  Oberl / Zahra - Brouw / Sels 2:1
 
 
 
 
TOPlist