John De'Viana je nevinný. Dcery si obvinění vymyslely

Tenisový kouč John De'Viana měl údajně fyzicky a psychicky týrat své nezletilé dcery Monaei a Nephe, pokud se jim v trénincích nebo soutěžních zápasech nedařilo. Čtyřiapadesátiletý Brit se netajil tím, že z nich chtěl vychovat wimbledonské šampionky, nicméně se dušoval, že by jim nikdy neublížil.
De'Viana se obvinění z týrání bránil a u soudu uvedl, že si děvčata vše vymyslela, aby se mu pomstila za rozchod rodičů, k němuž došlo před šesti lety. Brit přiznal, že se jeho vztah s dcerami zhoršil, právě když opustil jejich matku Michelle Horneovou.
De'Viana v soudní síni nejednou musel odpovídat na otázku, proč si myslí, že ho dcery obvinily. "Mám své teorie. Odchod od rodiny jsem jim nikdy dostatečně nevysvětlil a nejspíše jsem pro ně jako otec selhal. Od té doby mě totiž nemají příliš v lásce."
Přestože měly obě dívky ohromný tenisový talent, hlavně mladší Nephe, hned po odchodu otce od rodiny s tenisem definitivně skončily.
Případ se u soudu v Essexu řešil dva týdny. Dvanáctičlenná porota v poslední den soudního procesu za necelou hodinu a půl rozhodla, že je De'Viana nevinný.
Bývalý profesionální karatista byl tedy zproštěn obžaloby, když se po výpovědích několika svědků potvrdilo, že si Monaei a Nephe skutečně vše vymyslely. De'Viana tak celou dobu mluvil pravdu.
"John je velmi klidný, hodný a milý člověk. Vůbec není agresivní. Ta obvinění ho vůbec nevystihují," prohlásil o obžalovaném Eric Piispa, jeden z trenérů, jenž s oběma děvčaty také dlouhodobě spolupracoval.
Po skončení procesu se De'Viana údajně rozplakal. Monaei a Nephe i jejich matka Michelle Horneová odmítly verdikt jakkoli komentovat.
Komentáře
Despotický otec - osvobozen (budiž) ... Uvědomme si, jaké štěstí má "dvojnásobná", že její otec je normální!
Protože normálních otců v ženském tenisu moc není.
:-)
Žádní svědci, žádné osvobozující verdikty nejsou dotyčnému nic platné.
Dost podobně to funguje i v ovlivňování politiky médii. Když jsem třeba četl předvolební komentáře doplněné vhodně vybranými fotografiemi Donalda Trumpa, tak bych si - nemít svoje léta a zkušenosti - řekl, že USA je těsně před rozpadem a zánikem, když se někdo takový může vůbec dostat na nějakou kandidátku. Naštěstí jsem si rychle vzpomněl na to, jak kdysi referovaly komunistické sdělovací prostředky o Ronaldu Reaganovi (v ČST dlouho vyslovovaném jako "Rígn"). V podstatě úplně stejně, diskreditační metody se totiž nemění a na určité lidi jsou stále stejně účinné...
"Vobec sa neodvážim súdiť otca, Boh vie ako to celé bolo, ruku do ohňa by som za túto verziu nedal."
Magerko, nechceš mě zachránit? Přijedeš, upečeš mi, já Ti udělám údržbu...v klídku a hlavně NEZÁVAZNĚ! Takže?
:(
Všechny ty nesmysly, o kterých blábolíš, se odehrávají akorát v tvé porouchané hlavě, ty všudypřítomná korupce...
Ale zajímavé a symptomatické je, že jediným, kdo všechno přepočítává na peníze, je místní proletář...
:-)))
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.
Registrace nového uživatele