Češi v akci, sobota 27. 6. Muchová má titul. Finále hraje dalších devět nadějí

VČERA, 20:45
Aktuality 52
Karolína Muchová získala v Bad Homburgu po skreči Naomi Ósakaové svůj druhý letošní a celkově třetí titul. O triumf budou bojovat také Jesika Malečková s Miriam Škochovou v Eastbourne a další české naděje na nižších okruzích. Další Češi budou hrát na challengerech, turnajích ITF a juniorských akcích.
Karolína Muchová se porve o titul v Bad Homburgu (© Tnani Badreddine / DeFodi Images / Profimedia)

Češi v akci (probíhající turnaje)

pátek 26. 6.čtvrtek 25. 6. | středa 24. 6. | úterý 23. 6. | pondělí 22. 6. | neděle 21. 6. | sobota 20. 6.

 

WTA 500 BAD HOMBURG (Německo), tráva

Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra
• Dvouhra - finále •
Muchová (4-ČR) – Ósakaová (6-Jap.) 6:1, 1:0 / skreč

 

WTA 250 EASTBOURNE (Velká Británie), tráva

Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk čtyřhra
• Čtyřhra - finále •
17:30 | Malečková/Škochová (ČR) – Dabrowská/Stefaniová (1-Kan./Braz.)

 

ATP CHALLENGER 75 TARGU MURES (Rumunsko), antuka

Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk čtyřhra
• Čtyřhra - finále •
13:00 | Latinovič/Vrbenský (2-Srb./ČR) – Loof/Uesugi (Niz./Jap.)

 

ITF M25 ZÁHŘEB (Chorvatsko), antuka

Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk čtyřhra
• Čtyřhra - finále •
Kumstát/Vrba (4-ČR) – Neos/Pet. Tsitsipas (3-Kypr/Řec.) 6:4, 6:3

 

ITF W15 KURŠUMLIJSKA BANJA (Srbsko), antuka

Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk čtyřhra
• Čtyřhra - finále •
Seničová/Stankovičová (1-Srb.) – Goinaová/Hejtmánková (2-Rum./ČR) / bez boje

 

ITF W15 MONASTIR (Tunisko), tv. povrch

Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra
• Dvouhra - semifinále •
10:30 | Munzarová (ČR) – Arifullinová (7-)

 

ITF M15 SLOVENSKA BISTRICA (Slovinsko), antuka

Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra
• Dvouhra - semifinále •
13:30 | Peták (ČR) – Ratti (1-Arg.)

 

ITF M15 ŘEŠOV (Polsko), antuka

Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk čtyřhra
• Čtyřhra - finále •
14:00 | Homola/Hrazdil (ČR) – Mölder/Tamm (2-Est.)

 

ITF M15 KAMEN (Německo), antuka

Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk čtyřhra
• Čtyřhra - finále •
10:30 | O. Horák/Pecák (ČR) – Al-Amin/Ruland (Něm.)

 

J200 PLZEŇ (Česko), antuka

Program | Místní čas | Pavouky
• Dvouhra dívky - semifinále •
09:00 | Sekerková (1-ČR) – Farkašová (6-SR)

 

J300 ROEHAMPTON (Velká Británie), tráva

Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouky
• Dvouhra dívky - finále kvalifikace •
13:00 | Švíglerová (15-ČR) – Yeová (2-USA)

 

J60 BLUDENZ (Rakousko), antuka

Program | Místní čas | Pavouky
• Dvouhra chlapci - 1. kolo kvalifikace •
12:00 | Mohamed (4-ČR) – Michel (Švýc.)

• Dvouhra dívky - 1. kolo kvalifikace •
15:00 | Zimová (ČR) – Schnellová (Rak.)


* české časy u jednotlivých zápasů jsou pouze orientační

Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz

Komentáře

52
Přidat komentář
tommr
Dneska to bude víc o fyzické výdrži než o tenise. Extrémní vedro trochu zvýhodňuje Osaku která je na takový teploty zvyklá z Floridy ...
Reagovat
Otmar
Vítězství Mušice, potěšilo by mě velice....ať taky přispěju k celé řadě blbin, které se tady někdy objeví a občas dokonce i pobaví. Kromě toho, že Mušce fandím, mám značný problém se vstřebáváním Naomi a jejich výstřelků, někdy mám dojem,že to soupeřky trochu shazuje. Proti tenisu nic, ten zvládá, ale ta duše....ta duše. Lidé soó všelijaké, někdy i divné....
Reagovat
LiJ
Však tím leze kdekomu na nervy, soupeřky nevyjímaje.
Reagovat
Sinuhet1
Moc Musce neverim, ale strasne rad se spletu
Reagovat
subaru
No jen aby se neprojevila ve W únava. Minimálně 3 zápasy po sobě ve vedru.
Reagovat
Mac
uz ji tady za to nadavam 3 dny , a nejen to, jeste i plytva hladem po vitezstvi...
Reagovat
lvicek
Pokud z toho bude titul, tak to určitě stojí za to!
Reagovat
Mac
nevím, jestli lendl, berdych by souhlasili...
Reagovat
lvicek
Ona ale tech titulu zas tak moc nema. A jak to pujde na Wimbledonu, to nemuze nikdo vedet...
Reagovat
frenkie57
Moje řeč. Nicméně, doufám, že nevyletí hned na úvod, jak se to čerstvým šampionkám často stává(viz. Linda N.)
Reagovat
LiJ
To se stává všem bez vlivu národnosti.
Reagovat
bardunek666
Bylo by krásné, kdyby Karolína přidala další titul. Zvláště výhra nad Osakou by mě potěšila, irituje mě ta baba čím dál víc. Bude to ale těžký oříšek. Tak good luck
Reagovat
com
Muchovou ceká megaultragigantická hrozba
Reagovat
Ondřej.Jirásek
Neřvi a užívej prázdniny, smradě
Reagovat
Tomas_Smid_fan
smrádě je Mirra
Reagovat
Ondřej.Jirásek
A com je smrádě tady na TP, všude je nějaký smrádě
Reagovat
Tomas_Smid_fan
Reagovat
hanz
Si tu z comči utahuje, to už na vás reagovat nebude...
Reagovat
The_Punisher
Reagovat
Tomas_Smid_fan
Reagovat
frenkie57
Ještě jsi se nepochlubil s vystrkem, byla nějaká bajle, nebo alespoň židle?
Reagovat
Ondřej.Jirásek
Rozmlácený umpire?
Reagovat
lvicek
Odkud mas ten vyraz vystrko? To tedy vidim vazne prvne a smysl mi moc nedava...
Reagovat
LiJ
To má být výstřik.
Reagovat
Mac
ja bych rek vysvedceni, koule, ctyrka?
Reagovat
lvicek
No já vím, že to používá jako vysvědčení, už to tu bylo i předtím, ale proč proboha?
Reagovat
Mac
aha, tak to jsem prehlidl... asi jako, ze te odnekud vystrnadi, vystrci a dostanes na utechu glejt...
Reagovat
frenkie57
Koule je pětka, židle je čtyřka. Člověk aby tu mládež poučoval.
Reagovat
frenkie57
Bajle je , samozřejmě také pětka.
Reagovat
Mac
no dyť ja akorát přeložil ty 3 diskutabilní výrazy... a dobře...
Reagovat
frenkie57
No jo, máš pravdu. Máš to za jedna.
Reagovat
lvicek
Ale dotaz byl, odkud se vzalo "vystrko" - to mi prijde fakt divny .
Reagovat
lvicek
U nas tedy vízo, koule, zidli bych jeste pochopila, ale nepouzivali jsme, bajli urcite ne.
Reagovat
frenkie57
Slang starý asi 50let.
Reagovat
Mac
no tak k nám, nejvyspelejsi části republiky (jč), se tenhle slang nedopracoval...
Reagovat
frenkie57
No vidíš, já jsem také z JČ.
Reagovat
LiJ
Budějce? Ani dálnice tam není.
Reagovat
Barik
Pražáci nám ji nepostavili ????
Reagovat
tommr
Finále v Bad Homburg začne už v 11:0 takže by se snad mohlo odehrát bez přerušení kvůli horku ...
Reagovat
Ondřej.Jirásek
Ano, právě proto to dali tak brzo. Původně to bylo myslím 13:30.
Reagovat
Tomas_Smid_fan
hmm, tak tohle finále neuvidím
Reagovat
tenisman1233
Pro Káju by vzhledem k rankingu a Race lepší zítra uhrát titul než třeba se dostat do QF ve Wimblu,
ve W by jí pak minimálně stačilo 3.kolo.
Reagovat
Tomas_Smid_fan
skoro se to bojím říct. Mám to tu na plné k, plná ústa... ne ne...
Reagovat
tommr
jj za titul v Bad Homburg je 500 bodů, za čtvrtfinále ve Wimbledonu je jen 430 bodů ...
A hlavně k titulu v Bad Homburg chybí už jen jeden ( i když velmi těžkej) zápas zatímco ke čtvrtfinále ve Wimbledonu je potřeba vyhrát 4 těžké zápasy ...
Reagovat
frenkie57
Jj, matematika je jasná, dneska bude Karo bojovat jak lvice(bez souvislosti s P.K.).
Reagovat
Mac
no jo, ale za qf w je skoro 4x tolik chechtaku...
Reagovat
lvicek
Myslim, ze takto spekulovat nema cenu, klidne se ji muze zadarit oboji .
Reagovat
Mac
jojo, jen jsem mrk na ty pm a byl prekvapen tim rozdilem body- prachy...
Reagovat
lvicek
Jj, myslím, že když se srovná ještě s menšími turnaji, třeba 250, tak ten rozdíl bude ještě větší.
Reagovat
lvicek
Grandslam zjevně vydělává násobně více než malé turnaje.
Reagovat
frenkie57
Chechtáky nejsou všechno, Muška jde po trofejích.
Reagovat
Honza-K
Chechtáků má myslím dost k příjemnému životu po skončení kariéry. V tenise jí schází nějaký Grandslam, ale má ještě čas
Reagovat

Nový komentář

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.

Registrace nového uživatele

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele
TOPlist