Češi v akci, středa 16. 11. Malečková a Hindová v Bratislavě dohrály v prvním kole

  • Jesika Malečková a kvalifikantka Denisa Hindová skončily na halovém podniku s dotací 60 tisíc dolarů ve slovenské Bratislavě hned v prvním kole. Další Češi hráli na challengerech, turnajích ITF a juniorských akcích.
    16. 11., aktualizováno 17. 11. | Aktuality |  4 komentáře
    ilustrační fotoilustrační foto 
     
Výsledky českých tenistů a tenistek (středa, 16. listopadu 2022)
ATP CHALLENGER DRUMMONDVILLE (Kanada), 53.120 dolarů, tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk čtyřhra
• Čtyřhra - 1. kolo •
Draxl/Lapadat (Kan.) - Oradini/Poljak (It./ČR) 6-4 6-4
ATP CHALLENGER KÓBE (Japonsko), 53.120 dolarů, tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk čtyřhra
• Čtyřhra - 1. kolo •
Hazawa/Šimizu (Jap.) - Cornea/Kolář (2-Rum./ČR) 6-4 4-6 10-4
ITF W60 BRATISLAVA (Slovensko), 60.000 dolarů, tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra | Pavouk čtyřhra
• Dvouhra - 1. kolo •
Konjuhová (4-Chorv.) - Malečková (ČR) 6-3 6-2
Cristianová (6-Rum.) - Hindová (ČR) 6-1 6-2
• Čtyřhra - 1. kolo •
Bartůňková/Palicová (ČR) - Marcinkevičová/Y. Mordergerová (Lot./Něm.) 7-6(4) 6-4
Christieová/Collinsová (2-Brit.) - Kučmová/Laboutková (ČR) 6-3 6-2
Malečková/Voráčová (1-ČR) - Méri/Suchánková (SR) 6-1 6-1
ITF W15 SOLARINO (Itálie), 15.000 dolarů, koberec
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra | Pavouk čtyřhra
• Dvouhra - 1. kolo •
Abbagnatová (It.) - Kotlíková (ČR) 6-1 2-6 6-1
• Čtyřhra - 1. kolo •
Bracková/Kotlíková (Něm./ČR) - Hallerová/Zingaleová (Švýc./It.) 6-3 6-4
Babíková/Kalamarisová (SR/Fr.) - Dopplerová/Závišková (ČR) 6-1 6-4
ITF W15 ANTALYA (Turecko), 15.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk čtyřhra
• Čtyřhra - 1. kolo •
Ševčíková/Uyarová (ČR/Tur.) - Meščerjakovová/Vasilevová (-) 6-0 6-2
ITF M25 ŠARM AŠ-ŠAJCH (Egypt), 25.000 dolarů, tv. povrch
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra
• Dvouhra - 1. kolo •
Sorger (Rak.) - Gengel (3-ČR) 7-6(2) 7-6(4)
ITF M25 COLUMBUS (USA), 25.000 dolarů, tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra
• Dvouhra - 1. kolo •
Vocel (ČR) - Lutschaunig (USA) 6-4 6-3
ITF M25 IRAKLIO (Řecko), 25.000 dolarů, tv. povrch
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra | Pavouk čtyřhra
• Dvouhra - 1. kolo •
Sultanov (Uzb.) - Siniakov (ČR) 6-3 7-5
Krumich (ČR) - M. Sakellaridis (Řec.) 6-4 6-3
• Čtyřhra - 1. kolo •
Jurajda/Siniakov (ČR) - Friberg/Užylovskij (Švéd./Ukr.) 6-3 6-4
ITF M25 BOMBAJ (Indie), 25.000 dolarů, tv. povrch
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra
• Dvouhra - 1. kolo •
Palán (4-ČR) - Eqbal (Indie) 6-3 4-6 6-4
ITF M15 EAST LANSING (USA), 15.000 dolarů, tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra
• Dvouhra - 1. kolo •
Hudd (Brit.) - Horák (ČR) 6-3 7-5
J1 GUADALAJARA (Mexiko), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Čtyřhra dívky - 2. kolo •
Larkeová/Šmejkalová (3-Austr./ČR) - Baidauletová/Jesypčuková (Kaz./Ukr.) 6-1 7-6(3)
Arystanbekovová/Nupbajová (Kaz.) - Loudonová/Michálková (USA/ČR) 6-7(4) 6-3 10-8
• Čtyřhra dívky - 1. kolo •
Loudonová/Michálková (USA/ČR) - Guichardová/Krugová (4-USA) 0-6 6-4 10-7
Larkeová/Šmejkalová (3-Austr./ČR) - Iyengarová/Oreshchenkovová (USA) 7-5 6-3
J3 TRNAVA (Slovensko), tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - 1. kolo •
Vrba (ČR) - Sávay (Maď.) 6-1 6-4
• Dvouhra dívky - 1. kolo •
Urbanová (1-ČR) - Šarinová (SR) 6-1 6-0
Drozdová (Něm.) - Holubová (ČR) 6-3 6-4
• Čtyřhra chlapci - 1. kolo •
Jakubovič/Norrman (SR) - Duda/Velík (ČR) 6-4 7-5
Hanzelín/Rejchtman Vinciguerra (ČR/Švéd.) - Balaščák/Sekačov (SR/Ukr.) / bez boje
• Čtyřhra dívky - 1. kolo •
Jandová/Slaměníková (1-ČR) - Gemzická/Pohánková (SR) 3-6 7-6(4) 10-8
Pávková/Stojanovská (2-ČR/Srb.) - Ivkovičová/Jerolimovová (Chorv.) 6-3 6-4
Forejtková/Kovačková (4-ČR) - Cvancigerová/Lacková (SR) 6-4 6-3
Mravcová/Suchá (SR/ČR) - Šarinová/Žabková (SR) / bez boje
Charvátová/Holubová (ČR) - Belanská/Mlkvá (SR) 6-2 2-6 10-6
J4 DUBAJ (SAE), tv. povrch
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - 2. kolo •
Grosu (Rum.) - Bien (ČR) 6-1 6-4
Hänel (ČR) - Milosavljevič (4-Srb.) 7-6(5) 6-2
J4 PSZCZYNA (Polsko), tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - 1. kolo •
Müller (8-Něm.) - Horák (ČR) 6-3 6-0
Doskočil (ČR) - Pankowski (Pol.) 6-3 6-3
Krawczyk (Pol.) - Vlček (ČR) 7-6(1) 6-3
Klimas (ČR) - Janzen (Pol.) 6-4 6-4
Kučera (6-ČR) - Bluš (Pol.) 6-2 6-3
Pazdera (5-ČR) - Sadzik (Pol.) 6-3 6-3
Brunclík (1-ČR) - Królikowski (Pol.) 6-1 6-2
Froemel (ČR) - Juszczak (Pol.) 6-3 6-7(6) 6-3
• Dvouhra dívky - 1. kolo •
Látalová (ČR) - Baniaková (Pol.) 6-0 6-1
Brožová (ČR) - Denisenková (Lot.) 6-4 7-5
Zuz. Bednarzová (2-Pol.) - Jantačová (ČR) 6-1 6-2
A. Dvořáčková (ČR) - Szczepaniaková (Pol.) 6-2 6-1
E. Dvořáčková (ČR) - L. Rajcaová (Pol.) 6-3 6-1
Nijkampová (1-Niz.) - Damašková (ČR) 6-1 6-0
Affeltová (Pol.) - Zimanyiová (ČR) 6-1 6-2
Koppová (SR) - Malá (5-ČR) 7-6(4) 6-4
J5 OUJDA (Maroko), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - 2. kolo •
Švojgr (2-ČR) - Reding (Mex.) 6-3 6-2
• Čtyřhra chlapci - čtvrtfinále •
Šmejcký/Švojgr (1-ČR) - Filali Tarass/Tahiri (Mar.) 6-1 6-1
J5 KINGSTON (Jamajka), tv. povrch
Program | Místní čas | Pavouk
• Čtyřhra chlapci - 1. kolo •
Hrášek/Wolff (ČR/Švéd.) - Kahj Clarke/Kyle Clarke (Jam.) / odloženo
Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (4)
16.11.2022 15:57Od: Mri Losování
To už přece nemůže být náhoda, že všude hrajou naše holky pořád proti sobě! Vím, že jich máme hodně, ale stejně....
[ Reagovat ]
16.11.2022 17:33Od: makro99
Fakt?! Myslíš na tom mistrovství republiky, co bude v prosinci?
[ Reagovat ]
16.11.2022 13:20Od: makro99
Dnes nejnudnější program roku 2022...
[ Reagovat ]
16.11.2022 13:55Od: tommr
zítra to snad bude lepší. Mají hrát Bartůnková a Palicová ...
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist