Testujte s námi nový TenisPortal. Živě a přímo v Livesportu!

  • Rádi bychom poděkovali těm z vás, kdo jste nám pomohli vybrat nové logo TenisPortalu – můžete si ho prohlédnout přímo v tomto článku. Logo je první věcí, která se mění, ale rozhodně ne poslední. A vám chceme nabídnout možnost podílet se na chystaných změnách i na dalším rozvoji TenisPortalu.
    22. 2., 20:35 | Aktuality |  36 komentářů
    Ilustrační fotografie 
     

Vaše zpětná vazba je pro nás opravdu důležitá, a proto by nás potěšilo, kdybyste měli zájem se zapojit do uživatelského testování nového TenisPortalu. To se uskuteční od 27. února do 3. března v pražské centrále společnosti Livesport (stanice metra B Nové Butovice).

Rozhovor potrvá 60 minut a společně bychom se během něj podívali nejen na nový design, ale také na to, jakým způsobem TenisPortal využíváte. Díky tomu získáme spoustu cenných poznatků, které poté využijeme při přípravách nové verze. Jako poděkování od nás dostanete poukázku na 500 Kč do jednoho z následujících e-shopů: Alza.cz, CZC.cz, Mall.cz, Zalando. Záleží pouze na vašich preferencích.

Můžeme s vámi počítat? Pak vás poprosíme o vyplnění krátkého dotazníku, na jehož základě se vám telefonicky ozveme a domluvíme přesný čas rozhovoru.

 

VYPLNIT DOTAZNÍK

 


Pokud budete mít zájem pomáhat nám i dál, během roku 2023 vás rádi zapojíme do celé řady dalších aktivit, na jejichž konci by měl být nový, modernější a především responsivní TenisPortal.

 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (36)
23.02.2023 15:27Od: Fandina
Není to přímo k tématu, ale líbilo by se mi, kdyby na TP byla jako na Eurofotbalu kolonka, co se vysílá v TV. Sice vím, ty konkrétní stanice, co tenis vysílají, ale i tak by to bylo aktuálně prima.
A také, tady na TP je kolonka AKTUÁLNÍ WEBY, co se kde hraje, ale poslední dobou nejsou aktualizovány.
Jinak v pohodě.
[ Reagovat ]
23.02.2023 16:21Od: GaelM
Ještě víc by se hodily odkazy na live přenosy ze zápasů, které komerční TV nenabízejí, ale jsou občas volně k dispozici (turnaje nižších kategorií, juniorské turnaje atd.). Ne všechno se samozřejmě hraje pod kamerami, ale občas najdu zajímavé přenosy třeba na Youtube úplně náhodou... Tohle rozhodně nezajímá mainstreamové publikum, ale na webu pro tenisové fanoušky by to určitě lidi ocenili smile
[ Reagovat ]
23.02.2023 13:44Od: Nike
Konečně mobilní web smile Z negativních reakcí si nic nedelejte, jsou to sasci. V roce 2023 si zasloužit každý web mobilní zobrazení. Takže z těch sasku si nic nedělejte. Mobilní zobrazení smile
[ Reagovat ]
23.02.2023 14:03Od: vavrinec
Mobilní zobrazení? smilesmilesmile
[ Reagovat ]
23.02.2023 15:00Od: Ereinion
Pokud by bylo mobilní zobrazení dobrovolné, tak by s tím nikdo neměl problém...pokud tu ale udělají podobnou slátaninu jak na EF, tak klesne návštěvnost, to je celkem bez debat
[ Reagovat ]
23.02.2023 16:18Od: GaelM
smile
[ Reagovat ]
23.02.2023 11:02Od: GaelM
Ještě jsem neviděl web, kterému by přechod na "responzivní" variantu pomohl. Na nový Eurofotbal jsem postupně přestal chodit. (Aniž bych to plánoval, prostě už mě v té nové podobě neláká tam chodit a něco číst. Diskuze je přímo příšerná.)

Doufám, že aspoň Tenisportal zůstane téhle zpackané modernizace ušetřen.
[ Reagovat ]
23.02.2023 13:32Od: Davor1
Eurofotbal patril 15 rokov medzi moje najnavštevovanejšie stránky, výborné články v kombinácii s veľmi živou diskusiou a ten dizajn bol pre mňa nesmrteľný, nemal som s tým vôbec žiadny problém ani na telefóne. Odkedy som videl novú verziu, tak mám strach tú stránku vôbec otvoriť, absolútne ma neláka sa tam pozrieť a myslím, že po čase tá stránka úplne vypadne z môjho okruhu.

Na druhej strane, možno si nájdu nových návštevníkov, ktorým tento dizajn vyhovuje a ostatnú tak na plus mínus rovnakých číslach a väčšina, ktorým sa táto nová verzia nepáči si časom tak či tak zvykne...
[ Reagovat ]
23.02.2023 15:02Od: Ereinion
je to ale minimálně zvláštní úvaha...počítat s tím, že v důsledku mobilního zobrazení klesne návštěvnost o nějaké procento a doufat, že se to z dlouhodobého pohledu zlepší nad původní číslo...

To, že je trendem simplifikace stránek ještě neznamená, že je to nutné dělat všude.
[ Reagovat ]
23.02.2023 00:09Od: Titan
Těch 500,-Kč za rozhovor a testování chápu, ale kde je proplacení dovolené a zejména cestovného např. z Ostravska?
[ Reagovat ]
23.02.2023 13:52Od: Mantra
smile
[ Reagovat ]
22.02.2023 22:15Od: DJOKERTHEGOAT
S námi tady nikdo nové logo nediskutoval. Proč nejdříve nedoděláte Eurofotbal, který má samé problémy a polovina věcí tam nefunguje?
[ Reagovat ]
22.02.2023 22:24Od: TP.cz
Dobrý večer, možnost vyjádřit se k novému logu měli všichni uživatelé TenisPortalu, 2x tady běžel dotazník. Stovky uživatelů této možnosti využili. Usilovně pracujeme na vylepšení Eurofotbalu a jako jedno z poučení se pouštíme do diskuzí s uživateli TenisPortalu dříve, abychom odladili všechny nedostatky.
Naplánované rozhovory jsou první z mnoha aktivit, které budeme realizovat v následujících několika měsících. Rádi uvítáme i vás osobně (případně v dalších kolech i online) a vyslechneme si vaše konstruktivní nápady a připomínky.
[ Reagovat ]
22.02.2023 23:13Od: Titan
Potvrzuji, hlasoval jsem, ale udělat testování jen pro pražáky je v online světě jednoduše sprosťárna.
A protože si spolu nepokecáme, tak mám léta důležitou připomínku - kromě náhledů zaveďte obrázky v plném rozlišení. Web bez fotografií jsou těžké devadesátky. První tlačítkové telefony s foťákem měly větší rozlišení.
[ Reagovat ]
22.02.2023 23:37Od: Maisterstich
To moc nejde, když ty fotky s prominutím kradou
[ Reagovat ]
23.02.2023 10:25Od: Blondie
Kradou? Neplatí si náhodou serviš ČTK?
[ Reagovat ]
23.02.2023 10:42Od: Maisterstich
Máš pocit, že zdroj AFP dělá pro četku? případně Jimmy fotograf, který se tu často uvádí...
[ Reagovat ]
23.02.2023 07:32Od: TP.cz
Dobrý den,

děkujeme za připomínku a návrh na vylepšení. Toto kolo rozhovorů a testování je pro nás důležité dělat osobně, ukázat návrhy na vícero zařízeních. Chystáme však také další kola rozhovorů, která již budou online a určitě budeme rádi pokud se zapojíte.

Co se týče fotek, je to jedna z věcí kterou máme v plánu vylepšit a zaměřit se na ni.
[ Reagovat ]
22.02.2023 23:45Od: lars
pochybuji , ze by ruznych uzivatelu , kteri se vyjadrili k novemu logu bylo vic jak 200
[ Reagovat ]
23.02.2023 07:28Od: TP.cz
Dobrý den,

během dvou dotazníků jsme sesbírali odpovědi od více než tisícovky uživatelů.
[ Reagovat ]
23.02.2023 14:58Od: Ereinion
Pokud by bylo mobilní zobrazení dobrovolné, tak by s tím nikdo neměl problém...pokud tu ale udělají podobnou slátaninu jak na EF, tak klesne návštěvnost, to je celkem bez debat
[ Reagovat ]
23.02.2023 15:00Od: Ereinion
měla být odpověď nahoru k Nike, ale to je jedno...ještě bych dodal, že na EF je největším problémem diskuze, současná roztažená šablona je katastrofa, původní zobrazení (které je i tu na TP) dává i pro mobily daleko větší smysl
[ Reagovat ]
22.02.2023 22:12Od: DJOKERTHEGOAT
Zkazili jste Eurofotbal, níčíte to i zde. Gratuluji. Náměty vzneseny osobně na EF jste ignorovali.
[ Reagovat ]
23.02.2023 08:29Od: Krisboy
Na fotbalu se dá něco zničit?
[ Reagovat ]
23.02.2023 13:10Od: Vlk-v-trave
:)
ještě, že je ten hokej...
[ Reagovat ]
23.02.2023 11:01Od: GaelM
Ještě jsem neviděl web, kterému by přechod na "responzivní" variantu pomohl. Na nový Eurofotbal jsem postupně přestal chodit. (Aniž bych to plánoval, prostě už mě v té nové podobě neláká tam chodit a něco číst. Diskuze je přímo příšerná.)

Doufám, že aspoň Tenisportal zůstane téhle zpackané modernizace ušetřen.
[ Reagovat ]
23.02.2023 13:07Od: Vlk-v-trave
Myslím, že to není o webu...

Udělat ho responsivní je de facto pro ně nutnost...přežití jako webu. celá nová generace jede na smartfonech. Tam je ten portál v mrvých číslech, tak odhaduji...

Jestli jde o design a funkce, aby to zachovali stejně a současně byl resposnsivní, to by potřebovali pořádnou investici a obávám se, že na to nemají a dokonce by se jim to ani nerentovalo. Na to nemají ani velké firmy, krom toho je to prostě nerantibilní...

Tedy, pokud jim to nezasponzoruješ finačně ale připrav se na pořádný nášup.:)

Na EUFotbal nechodím, koukl jsem se a není tam co říct, prostě web, který má šanci u nové generace.

je to jak v tenise, fakt moc nebyla šance udržet ve hře dřevěé rakety a bílé míčky pucky... prostě nebyla.

Ztrácíš celkem čas s tímhle...
...ale nakonec je to o lidech na tom webu, a ne o tom jestli je designem jiný nebo ne... a co vím od místních, tak tam na euroofotbalu to stálo vždy za starou bačkoru s porovnání s TP.
[ Reagovat ]
23.02.2023 14:08Od: vavrinec
Tento web je na smartphone naprosto v pohodě! Jen se nedá používat v Chrome nebo Edge, protože v nich nezařezává věty, takže se to skoro nedá rozumně číst. V Opeře ale funguje výtečně. Stačilo by tohle opravit a není nutné s ním vůbec nic dělat.
[ Reagovat ]
23.02.2023 15:30Od: Vlk-v-trave
Tak..., ikdyby to frčelo nevím jak dobře na mobilu, tak to stejně využívat nebudu... tím pádem, do toho nebudu ani kefrat.

Nejsem moc ani zastáncem toho..., hele poďte lidi něco vybrat... jo, ano pokud by ti lidé měli nějakou odpovědnost v rámci takového projektu, tak jistě, ale jinak si myslím, žeby měl spíš rozhodovat provozovatel a ne uživatel... krom toho bude mít asi i ten provozovatel větší pohled na to, co potřebuje než jeden uživatel.

Ono nakonec i třebas v případě loga, kdyby jim většina navrhla raketu zaseklou v mozku, ze kterého crčí krev, tak to stejně neschválí a neuvedou do provotu...a rozhodnou dle odpovědnosti, která prostě uživatelům v tom vědomí chybí... a vnímají jinak..., stačí kouknout na příspěvky...:)
[ Reagovat ]
23.02.2023 15:06Od: Fandina
Nemyslím si, že by nešel udělat responzivní web, který by cca kopíroval tenhle. Nešlo by to všechno, samozřejmě, ale není to žádná extra věda, ani investice. Já dělala a ještě spravuji pár webů a naopak, pro tvůrkyni webu by bylo pro mě pohodlné vyjít z nějakého mustru a překlopit to na responzivní.
[ Reagovat ]
23.02.2023 15:33Od: Vlk-v-trave
Jde o to, že to chtějí lidé stejné...:)

Takže to psát ručně bez využití templejtu atd.

Nakonec jim můžeš ten front end stvořit a propjit s back endem... nikdo podle mne nikomu nebrání... tohle udělat:)

Já do toho nejdu:)
[ Reagovat ]
23.02.2023 15:45Od: Fandina
Jak jsi psal, je to v lidech. A samozřejmě, dá se napodobit současný web a udělat z něj responzivní. Byla to jen reakce na to, že si psal, že to není možné.
[ Reagovat ]
23.02.2023 15:50Od: Vlk-v-trave
psal jsem nerantibilní.

ale opakuji, a proc ne... kazdy jim to muze navrhnout a udelat, a ja to fakt nebudu:)
[ Reagovat ]
23.02.2023 15:50Od: Vlk-v-trave
nerentabilni.
[ Reagovat ]
22.02.2023 21:12Od: Blondie
Juchů, těšíme se!!!
[ Reagovat ]
23.02.2023 15:50Od: Vlk-v-trave
:)
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist