Liska, Shcherba - Gorodynskyi, Malakhov

22.05.2019, 13:15, Futures 2019, osmifinále, antuka
Liska Tomas 2 : 0
(6-1, 6-3)
Gorodynskyi Vladyslav
Avatar 1171. Žebříček čtyřhry 1164. Avatar
31. 7. 1998 Datum nar. 12. 8. 1997
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Shcherba Vitalii   Malakhov Volodymyr
Avatar 877. Žebříček čtyřhry -. Avatar
24. 3. 1997 Datum nar. 8. 6. 2000
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Liska Tomas
Shcherba Vitalii
Gorodynskyi Vladyslav
Malakhov Volodymyr
Hala - -
Antuka 3/4 0/1
Tráva - -
Tvrdý p. - -
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 3/4 3/4 - - - -
2019 3/4 3/4 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/1 0/1 - - - -
2019 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 23/34 22/30 1/4 - - -
2019 5/11 5/9 0/2 - - -
2018 11/12 10/11 1/1 - - -
2017 7/11 7/10 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 44/68 36/47 8/19 0/2 - -
2019 10/11 10/11 - - - -
2018 12/15 8/11 4/4 - - -
2017 6/10 6/10 - - - -
2016 7/12 5/6 2/6 - - -
2015 5/8 5/6 0/1 0/1 - -
2014 2/7 2/3 0/4 - - -
2013 2/5 - 2/4 0/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 9/14 6/6 3/8 - - -
2019 3/4 3/3 0/1 - - -
2018 6/9 3/2 3/7 - - -
2017 0/1 0/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 0/1 0/1 - - - -
2019 0/1 0/1 - - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Futures 2019 Liska / Shcherba 2   6 6       OF
Gorodynsk / Malakhov 0 1 3      
 

Kursy sázkových kanceláří

Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2019, OF, 23.07.2019
  Kijam / Lah - Liska / Shche 2:0
Futures 2019, SF, 19.07.2019
  Kopri / Nouza - Liska / Shche 2:0
Futures 2019, ČF, 18.07.2019
  Liska / Shche - Kruty / Sachk 2:0
Futures 2019, OF, 16.07.2019
  Liska / Shche - Arbet / Talac 2:0
Futures 2019, OF, 09.07.2019
  Boehl / Woern - Liska / Shche 2:0
Futures 2019, ČF, 23.05.2019
  Lomak / Tsiva - Liska / Shche 2:1
Futures 2019, OF, 22.05.2019
  Liska / Shche - Gorod / Malak 2:0
Futures 2019, ČF, 15.08.2019
  Balla / Madar - Jandr / Liska 2:0
Futures 2019, OF, 13.08.2019
  Jandr / Liska - Ciric / Suban 2:0
Futures 2019, ČF, 08.08.2019
  Celeb / Rajsk - Liska / Puska 2:0
Futures 2019, OF, 06.08.2019
  Liska / Puska - Folli / Micov 2:0
Futures 2019, OF, 23.07.2019
  Kijam / Lah - Liska / Shche 2:0
Futures 2019, SF, 19.07.2019
  Kopri / Nouza - Liska / Shche 2:0
Futures 2019, ČF, 18.07.2019
  Liska / Shche - Kruty / Sachk 2:0
Futures 2019, OF, 16.07.2019
  Liska / Shche - Arbet / Talac 2:0
Futures 2019, OF, 09.07.2019
  Boehl / Woern - Liska / Shche 2:0
Futures 2019, ČF, 23.05.2019
  Lomak / Tsiva - Liska / Shche 2:1
Futures 2019, F, 18.08.2019
  Herma / Steve - Manna / Shche 2:1
Futures 2019, SF, 16.08.2019
  Manna / Shche - De Jo / Nijbo 2:0
Futures 2019, ČF, 15.08.2019
  Manna / Shche - Eisin / Wasse 1:0
Futures 2019, OF, 14.08.2019
  Manna / Shche - Dijkh / Van B 2:0
Futures 2019, SF, 09.08.2019
  Forej / Mertl - Shche / Veldh 2:0
Futures 2019, ČF, 08.08.2019
  Shche / Veldh - Johns / Johns 2:0
Futures 2019, OF, 06.08.2019
  Shche / Veldh - Grube / Kaufm 2:1
Futures 2019, OF, 23.07.2019
  Kijam / Lah - Liska / Shche 2:0
Futures 2019, SF, 19.07.2019
  Kopri / Nouza - Liska / Shche 2:0
Futures 2019, ČF, 18.07.2019
  Liska / Shche - Kruty / Sachk 2:0
 
Futures 2019, OF, 22.05.2019
  Liska / Shche - Gorod / Malak 2:0
Futures 2019, ČF, 15.08.2019
  Orlov / Tsiva - Gorod / Maule 2:0
Futures 2019, OF, 13.08.2019
  Gorod / Maule - Alosh / Chern 2:1
Futures 2019, SF, 02.08.2019
  Donsk / Tikho - Gorod / Liaon 2:1
Futures 2019, ČF, 01.08.2019
  Gorod / Liaon - Bulit / Davli 2:0
Futures 2019, OF, 30.07.2019
  Gorod / Liaon - Korid / Neima 2:0
Futures 2019, OF, 22.05.2019
  Liska / Shche - Gorod / Malak 2:0
Futures 2019, OF, 01.05.2019
  Dzhan / Saban - Gorod / Gurev 2:0
Futures 2018, ČF, 15.11.2018
  Orlov / Zuk - Boych / Gorod 2:0
Futures 2018, OF, 13.11.2018
  Boych / Gorod - Ajduk / Ronca 2:1
Futures 2018, OF, 06.11.2018
  Munoz / Perez - Boych / Gorod 2:0
Futures 2019, OF, 22.05.2019
  Liska / Shche - Gorod / Malak 2:0
 
 
 
 
TOPlist