Lomakin, Tsivadze - Liska, Shcherba

23.05.2019, 15:40, Futures 2019, čtvrtfinále, antuka
Lomakin Grigoriy 2 : 1
(5-7, 7-65, 10-4)
Liska Tomas
Avatar 330. Žebříček čtyřhry 1270. Avatar
18. 3. 1998 Datum nar. 31. 7. 1998
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Tsivadze George   Shcherba Vitalii
Avatar 556. Žebříček čtyřhry 897. Avatar
2. 1. 1993 Datum nar. 24. 3. 1997
- Výška -
- Váha -
L Hraje rukou P
- Profesionál od -
Pár spolu ještě nehrál.
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 23/8 11/3 12/5 - - -
2019 9/5 2/2 7/3 - - -
2018 14/3 9/1 5/2 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 3/4 3/4 - - - -
2019 3/4 3/4 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 84/83 46/42 33/30 5/11 - -
2020 0/1 - 0/1 - - -
2019 49/32 26/19 19/9 4/4 - -
2018 29/23 18/13 11/8 0/2 - -
2017 3/18 0/5 3/11 0/2 - -
2016 1/5 0/3 - 1/2 - -
2015 2/3 2/2 - 0/1 - -
2013 0/1 - 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 129/108 70/51 55/44 4/9 - 0/4
2020 0/1 - 0/1 - - -
2019 28/17 16/8 12/9 - - -
2018 20/7 14/3 6/3 - - 0/1
2017 21/19 17/12 4/5 - - 0/2
2016 28/20 9/6 17/7 2/6 - 0/1
2015 12/10 4/7 8/3 - - -
2014 12/17 5/7 5/8 2/2 - -
2013 6/10 4/4 2/6 - - -
2012 2/7 1/4 1/2 0/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 25/41 24/36 1/4 0/1 - -
2019 7/18 7/15 0/2 0/1 - -
2018 11/12 10/11 1/1 - - -
2017 7/11 7/10 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 47/71 39/49 8/20 0/2 - -
2019 13/14 13/13 0/1 - - -
2018 12/15 8/11 4/4 - - -
2017 6/10 6/10 - - - -
2016 7/12 5/6 2/6 - - -
2015 5/8 5/6 0/1 0/1 - -
2014 2/7 2/3 0/4 - - -
2013 2/5 - 2/4 0/1 - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2019 Futures 2019 Lomakin / Tsivadze 2   5 7 10     ČF
Liska / Shcherba 1 7 65 4    
 

Kursy sázkových kanceláří

Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2019, ČF, 17.10.2019
  Ayap / Zgiro - Lomak / Tsiva 2:0
Futures 2019, OF, 16.10.2019
  Lomak / Tsiva - Krapi / Pogos 2:0
Futures 2019, F, 28.09.2019
  Liuta / Manaf - Lomak / Tsiva 2:0
Futures 2019, SF, 27.09.2019
  Lomak / Tsiva - Ayeni / Ursu 2:1
Futures 2019, ČF, 26.09.2019
  Lomak / Tsiva - Ayap / Khabi 2:1
Futures 2019, OF, 25.09.2019
  Lomak / Tsiva - Minin / Shofa 2:1
Futures 2019, OF, 29.05.2019
  Kruty / Saidk - Lomak / Tsiva 2:0
Futures 2019, SF, 24.05.2019
  Johns / Orlov - Lomak / Tsiva 2:1
Futures 2019, ČF, 23.05.2019
  Lomak / Tsiva - Liska / Shche 2:1
Futures 2019, OF, 22.05.2019
  Lomak / Tsiva - Coelh / Golds 2:0
Futures 2020, OF, 15.01.2020
  Novik / Smith - Lock / Lomak 2:0
Futures 2019, SF, 06.12.2019
  Finde / Penis - Ayap / Lomak 2:1
Futures 2019, ČF, 05.12.2019
  Ayap / Lomak - Arcil / Knaff 2:0
Futures 2019, OF, 05.12.2019
  Ayap / Lomak - Ignat / Spec 2:0
Futures 2019, ČF, 21.11.2019
  Agabi / Ilkel - Grigo / Lomak 1:0
Futures 2019, OF, 19.11.2019
  Grigo / Lomak - Dabry / Yehay 2:0
Futures 2019, F, 17.11.2019
  Arrec / Zukas - Lomak / Ratni 2:0
Futures 2019, SF, 17.11.2019
  Lomak / Ratni - Dima / Jecan 2:0
Futures 2019, ČF, 15.11.2019
  Lomak / Ratni - Males / Pavlo 1:0
Futures 2019, OF, 12.11.2019
  Lomak / Ratni - Ajduk / Krani 2:0
ATP Cup, 04.01.2020
  Carre / Lopez - Baksh / Tsiva 2:0
Futures 2019, OF, 19.12.2019
  Fribe / Wende - Baksh / Tsiva 2:1
Futures 2019, OF, 11.12.2019
  Freun / Mridh - Tkema / Tsiva 2:1
Futures 2019, ČF, 17.10.2019
  Ayap / Zgiro - Lomak / Tsiva 2:0
Futures 2019, OF, 16.10.2019
  Lomak / Tsiva - Krapi / Pogos 2:0
Futures 2019, ČF, 10.10.2019
  Maule / Zhuka - Ayap / Tsiva 2:0
Futures 2019, OF, 08.10.2019
  Ayap / Tsiva - Boris / Liaon 2:0
Futures 2019, F, 28.09.2019
  Liuta / Manaf - Lomak / Tsiva 2:0
Futures 2019, SF, 27.09.2019
  Lomak / Tsiva - Ayeni / Ursu 2:1
Futures 2019, ČF, 26.09.2019
  Lomak / Tsiva - Ayap / Khabi 2:1
 
Futures 2019, OF, 23.07.2019
  Kijam / Lah - Liska / Shche 2:0
Futures 2019, SF, 19.07.2019
  Kopri / Nouza - Liska / Shche 2:0
Futures 2019, ČF, 18.07.2019
  Liska / Shche - Kruty / Sachk 2:0
Futures 2019, OF, 16.07.2019
  Liska / Shche - Arbet / Talac 2:0
Futures 2019, OF, 09.07.2019
  Boehl / Woern - Liska / Shche 2:0
Futures 2019, ČF, 23.05.2019
  Lomak / Tsiva - Liska / Shche 2:1
Futures 2019, OF, 22.05.2019
  Liska / Shche - Gorod / Malak 2:0
Futures 2019, OF, 12.11.2019
  Vilar / White - Liska / Puska 2:0
Futures 2019, OF, 29.10.2019
  Lomak / Priho - Liska / Puska 2:0
Futures 2019, ČF, 24.10.2019
  Galop / Paz - Liska / Puska 2:1
Futures 2019, OF, 22.10.2019
  Liska / Puska - Bovy / Passa 2:0
Futures 2019, OF, 01.10.2019
  Agabi / Ilkel - Liska / Puska 2:1
Futures 2019, OF, 24.09.2019
  Gelha / Wehne - Liska / Puska 2:0
Futures 2019, OF, 17.09.2019
  Zieli / Zuk - Liska / Puska 2:0
Futures 2019, ČF, 29.08.2019
  Rajsk / Wojci - Liska / Semja 2:1
Futures 2019, OF, 27.08.2019
  Liska / Semja - Puska / Vajda 2:1
Futures 2019, ČF, 15.08.2019
  Balla / Madar - Jandr / Liska 2:0
Futures 2019, OF, 24.09.2019
  Polac / Skoch - Manna / Shche 2:0
Futures 2019, OF, 10.09.2019
  Pierc / Stout - Shche / Strin 2:1
Futures 2019, F, 31.08.2019
  Rajsk / Wojci - Barbu / Shche 2:0
Futures 2019, SF, 30.08.2019
  Barbu / Shche - Sachk / Ursu 2:1
Futures 2019, ČF, 29.08.2019
  Barbu / Shche - Feket / Minar 2:0
Futures 2019, OF, 27.08.2019
  Barbu / Shche - Fonio / Turch 2:0
Futures 2019, F, 18.08.2019
  Herma / Steve - Manna / Shche 2:1
Futures 2019, SF, 16.08.2019
  Manna / Shche - De Jo / Nijbo 2:0
Futures 2019, ČF, 15.08.2019
  Manna / Shche - Eisin / Wasse 1:0
Futures 2019, OF, 14.08.2019
  Manna / Shche - Dijkh / Van B 2:0
 
 
 
 
TOPlist