Gima, Snitari - Apostol, Beloborodko

05.08.2022, 13:00, Futures 2022, semifinále, antuka
Gima Sebastian 2 : 0
(6-4, 6-4)
Apostol Bogdan Ionut
Avatar 594. Žebříček čtyřhry 839. Avatar
17. 5. 2002 Datum nar. 17. 1. 1996
- Výška -
- Váha -
L Hraje rukou P
- Profesionál od -
Snitari Ilya   Beloborodko Illya
Avatar 436. Žebříček čtyřhry 664. Avatar
20. 3. 2002 Datum nar. 7. 5. 2001
- Výška -
- Váha -
P Hraje rukou P
- Profesionál od -
Povrch Gima Sebastian
Snitari Ilya
Apostol Bogdan Ionut
Beloborodko Illya
Hala - -
Antuka 4/0 2/1
Tráva - -
Tvrdý p. - -
Nezadáno - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 4/0 4/0 - - - -
2022 4/0 4/0 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 2/1 2/1 - - - -
2022 2/1 2/1 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 26/24 20/16 5/6 1/2 - -
2022 12/9 9/4 3/5 - - -
2021 12/10 9/8 2/1 1/1 - -
2019 2/4 2/4 - - - -
2018 0/1 - - 0/1 - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 35/19 35/15 0/4 - - -
2022 22/11 22/8 0/3 - - -
2021 13/8 13/7 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 115/119 106/112 8/5 1/2 - -
2022 12/11 12/11 - - - -
2021 9/14 7/11 2/3 - - -
2020 2/4 2/4 - - - -
2019 17/11 17/11 - - - -
2018 20/17 19/15 - 1/2 - -
2017 16/16 16/16 - - - -
2016 5/10 5/10 - - - -
2015 14/16 14/16 - - - -
2014 16/11 10/9 6/2 - - -
2013 2/7 2/7 - - - -
2012 2/2 2/2 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 32/26 23/15 6/9 3/2 - -
2022 16/9 16/7 0/2 - - -
2021 6/8 3/5 3/3 - - -
2020 1/2 1/1 0/1 - - -
2019 8/6 2/1 3/3 3/2 - -
2017 1/1 1/1 - - - -
 

Vzájemné zápasy: 1 - 0

Rok Turnaj Zápas S Povrch 1 2 3 4 5 Kolo
2022 Futures 2022 Gima / Snitari 2   6 6       SF
Apostol / Beloborod 0 4 4      
 

Kursy sázkových kanceláří

Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
Žádné kursy
 

Poslední zápasy

Futures 2022, F, 06.08.2022
  Gima / Snita - Cazac / Chiri 2:0
Futures 2022, SF, 05.08.2022
  Gima / Snita - Apost / Belob 2:0
Futures 2022, ČF, 04.08.2022
  Gima / Snita - Tesza / Verde 2:0
Futures 2022, OF, 02.08.2022
  Gima / Snita - Codes / Tomes 2:0
Futures 2022, F, 13.08.2022
  Belob / Clave - Gima / Tomes 2:0
Futures 2022, SF, 12.08.2022
  Gima / Tomes - Anton / Grigo 2:1
Futures 2022, ČF, 12.08.2022
  Gima / Tomes - Baian / Evans 2:0
Futures 2022, OF, 11.08.2022
  Gima / Tomes - Marin / Schin 2:1
Futures 2022, F, 06.08.2022
  Gima / Snita - Cazac / Chiri 2:0
Futures 2022, SF, 05.08.2022
  Gima / Snita - Apost / Belob 2:0
Futures 2022, ČF, 04.08.2022
  Gima / Snita - Tesza / Verde 2:0
Futures 2022, OF, 02.08.2022
  Gima / Snita - Codes / Tomes 2:0
Futures 2022, SF, 29.07.2022
  Ho / Snita - Gima / Tomes 2:0
Futures 2022, ČF, 28.07.2022
  Gima / Tomes - Grigo / Manda 1:0
Futures 2022, SF, 12.08.2022
  Belob / Clave - Filip / Snita 2:0
Futures 2022, ČF, 11.08.2022
  Filip / Snita - Allen / Del F 2:0
Futures 2022, OF, 09.08.2022
  Filip / Snita - Codes / Popea 2:0
Futures 2022, F, 06.08.2022
  Gima / Snita - Cazac / Chiri 2:0
Futures 2022, SF, 05.08.2022
  Gima / Snita - Apost / Belob 2:0
Futures 2022, ČF, 04.08.2022
  Gima / Snita - Tesza / Verde 2:0
Futures 2022, OF, 02.08.2022
  Gima / Snita - Codes / Tomes 2:0
Futures 2022, F, 30.07.2022
  Ho / Snita - Bieli / Bybel 2:0
Futures 2022, SF, 29.07.2022
  Ho / Snita - Gima / Tomes 2:0
Futures 2022, ČF, 28.07.2022
  Ho / Snita - Anton / Cuceu 2:0
 
Futures 2022, SF, 05.08.2022
  Gima / Snita - Apost / Belob 2:0
Futures 2022, ČF, 04.08.2022
  Apost / Belob - Bobro / Sikha 2:0
Futures 2022, OF, 02.08.2022
  Apost / Belob - Belli / Del F 2:0
Futures 2022, SF, 05.08.2022
  Gima / Snita - Apost / Belob 2:0
Futures 2022, ČF, 04.08.2022
  Apost / Belob - Bobro / Sikha 2:0
Futures 2022, OF, 02.08.2022
  Apost / Belob - Belli / Del F 2:0
Futures 2022, OF, 27.07.2022
  Anton / Cuceu - Apost / Coman 1:0
Futures 2022, OF, 05.07.2022
  Marko / Radul - Apost / Gheor 1:0
Futures 2022, ČF, 09.06.2022
  Ciava / Minig - Apost / Ovcha 1:0
Futures 2022, OF, 08.06.2022
  Apost / Ovcha - Genov / Orteg 2:0
Futures 2022, ČF, 25.05.2022
  Hilde / Pavel - Apost / Madar 2:1
Futures 2022, OF, 24.05.2022
  Apost / Madar - Anton / Filip 2:0
Šymkent 2 challenger, OF, 17.05.2022
  Fayzi / Kalov - Apost / Madar 1:0
Futures 2022, F, 13.08.2022
  Belob / Clave - Gima / Tomes 2:0
Futures 2022, SF, 12.08.2022
  Belob / Clave - Filip / Snita 2:0
Futures 2022, ČF, 11.08.2022
  Belob / Clave - Cacci / Fumag 2:0
Futures 2022, OF, 10.08.2022
  Belob / Clave - Cazac / Chiri 2:0
Futures 2022, SF, 05.08.2022
  Gima / Snita - Apost / Belob 2:0
Futures 2022, ČF, 04.08.2022
  Apost / Belob - Bobro / Sikha 2:0
Futures 2022, OF, 02.08.2022
  Apost / Belob - Belli / Del F 2:0
Futures 2022, SF, 15.07.2022
  Frant / Sandk - Belob / Uzhyl 2:1
Futures 2022, ČF, 14.07.2022
  Belob / Uzhyl - Bobro / Manna 2:1
Futures 2022, OF, 13.07.2022
  Belob / Uzhyl - Vance / Vance 2:0
 
 
 
 
TOPlist