Dmitrichenko Yekaterina - profil

Dmitrichenko Yekaterina 

Dmitrichenko Yekaterina

Stát: Kazachstán
Věk: 18 (16. 10. 2001)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 796. / 723.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 544. / 538.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 43/53 28/34 11/15 4/4 - -
2019 21/21 9/11 8/8 4/2 - -
2018 14/14 13/11 1/3 - - -
2017 5/13 4/8 1/3 0/2 - -
2016 3/5 2/4 1/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 33/35 25/25 8/6 0/4 - -
2019 24/15 16/8 8/5 0/2 - -
2018 8/9 8/8 0/1 - - -
2017 1/11 1/9 - 0/2 - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2019 - 1
2018 - 1
Celkem: 0 2
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Antalya 38 ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.12.   Visscher S. - Dmitrichenko OF 6-2, 6-1 1.48 2.30
04.12.   Dmitrichenko - Martins D. 1K 6-2, 7-61 1.64 1.99
  Antalya 37 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.11.   Reyngold E. - Dmitrichenko OF 4-6, 7-5, 6-3    
28.11.   Dmitrichenko Y. - Silich A. 1K 4-6, 7-5, 6-4 1.99 1.64
  Telavi 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.10.   Semenistaja D - Dmitrichenko 1K 6-4, 6-1 1.64 1.99
  Telavi 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.10.   Pachkaleva T. - Dmitrichenko 1K 7-5, 6-3 1.33 2.78
  Šymkent 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.09.   Zakharova A. - Dmitrichenko ČF 7-64, 6-3 1.08 5.40
19.09.   Dmitrichenko Y. - Yersh K. OF 6-1, 7-5 1.10 4.95
18.09.   Dmitrichenko - Maklakova E. 1K 7-5, 6-0 1.80 1.80
  Šymkent 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.09.   Kanapatskaya - Dmitrichenko 1K 4-6, 6-3, 6-0    
  Tabarka 27 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.09.   Lavino I. - Dmitrichenko Y. Q-OF 4-6, 6-3, 10-6 2.55 1.39
  Tabarka 25 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.08.   Prisacariu A. - Dmitrichenko ČF 6-1, 6-1 1.15 4.14
22.08.   Dmitrichenko Y. - Smith A. OF 4-6, 6-0, 6-2 1.22 3.43
21.08.   Dmitrichenko - Bertoloni A. 1K 7-5, 6-2 1.14 4.28
  Tabarka 24 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.08.   Prisacariu A. - Dmitrichenko ČF 6-2, 6-2 1.73 1.88
15.08.   Dmitrichenko Y. - Girard E. OF 6-1, 6-4 1.63 2.01
13.08.   Dmitrichenko Y. - Velcea A. 1K 6-0, 6-2 1.22 3.44
  Nur-Sultan 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.07.   Zakharova A. - Dmitrichenko 1K 6-3, 6-2 1.08 6.43
  Netanya ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.06.   Vishnevskaya - Dmitrichenko ČF 4-6, 6-2, 6-3 1.63 2.01
20.06.   Dmitrichenko Y. - Keren Y. OF 6-3, 6-4 1.12 4.62
18.06.   Dmitrichenko Y. - Cadar E. 1K 6-1, 3-6, 6-2 1.80 1.80
  Akko ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.06.   Yushchenko V. - Dmitrichenko 1K 3-6, 6-3, 6-1 1.11 5.24
11.06.   Dmitrichenko Y. - Akler Y. Q-OF 6-4, 7-5 1.03 7.22
10.06.   Dmitrichenko Y. - Bruner N. Q-1K 6-0, 6-0 1.01 8.34
  Fergana ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.06.   Ainitdinova G - Dmitrichenko OF 6-4, 6-1 1.18 4.06
05.06.   Dmitrichenko - Lazareva M. 1K 6-4, 6-2 1.47 2.44
  Šymkent 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.04.   Kruzhkova D. - Dmitrichenko 1K 6-3, 7-5    
  Šymkent ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.04.   Kruzhkova D. - Dmitrichenko ČF 4-6, 6-1, 6-2    
11.04.   Dmitrichenko Y. - Hoedt M. OF    
10.04.   Dmitrichenko - Kudashova D. 1K 7-5, 1-6, 6-3 2.27 1.49
  Šarm aš-Šajch 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.03.   Kazionova E. - Dmitrichenko 1K 6-2, 7-67 1.70 1.91
  Šarm aš-Šajch 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.03.   Kubareva A. - Dmitrichenko 1K 2-6, 7-5, 2-0 1.29 2.98
18.03.   Dmitrichenko - Morandais A. Q-OF 6-0, 1-0    
  Šymkent 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.02.   Kruzhkova D. - Dmitrichenko OF 6-4, 4-6, 6-4 1.33 2.77
20.02.   Dmitrichenko - Rushiti A. 1K 6-4, 2-6, 6-3 1.53 2.19
  Šymkent 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.02.   Tikhonova A. - Dmitrichenko SF 6-3, 6-4 1.17 4.09
15.02.   Dmitrichenko Y. - Koval V. ČF 6-4, 5-7, 6-3 5.05 1.10
14.02.   Dmitrichenko - Detkovskaya D OF 3-6, 6-0, 6-1 2.01 1.63
13.02.   Dmitrichenko Y. - Ng K. 1K 6-3, 6-1 1.17 3.88
  Antalya 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.02.   Damaschin A. - Dmitrichenko OF 6-3, 6-2 1.80 1.80
01.02.   Dmitrichenko - Stamatova J. 1K    
29.01.   Dmitrichenko - Mettraux M. Q-OF 6-2, 6-1    
28.01.   Dmitrichenko - Axyanova A. Q-1K 6-0, 6-3    
  Antalya 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.01.   Jones F. - Dmitrichenko Y. 1K 3-6, 6-3, 10-7 1.07 5.76
  Antalya 38 ITF Kolo Výsledek K1 K2
03.12.   Priby / Zakar - Dmitr / Nefed OF 5-7, 6-4, 10-3    
  Telavi 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.10.   Simio / Sisko - Dmitr / Ureke F 6-1, 6-0    
11.10.   Dmitr / Ureke - Kurgi / Zakar SF 6-2, 1-6, 11-9    
10.10.   Dmitr / Ureke - Kudas / Lazar ČF 6-1, 6-2    
08.10.   Dmitr / Ureke - Daujo / Nuudi OF 7-5, 6-2    
  Šymkent 8 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.09.   Avane / Kanap - Dmitr / Sayfe F 6-3, 6-0    
20.09.   Dmitr / Sayfe - Kruzh / Sukho SF 6-1, 6-4    
19.09.   Dmitr / Sayfe - Ismag / Nikol ČF 6-2, 6-2    
17.09.   Dmitr / Sayfe - Ignat / Kuzne OF 6-3, 6-0    
  Šymkent 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.09.   Ignat / Kuzne - Dmitr / Yersh ČF 6-4, 2-6, 12-10 2.78 1.33
10.09.   Dmitr / Yersh - Karim / Masle OF 6-4, 6-3 1.22 3.43
  Tabarka 27 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.09.   Beste / Rumi - Dmitr / Schmi ČF    
03.09.   Dmitr / Schmi - Balas / Rajmo OF 6-2, 6-3    
  Tabarka 25 ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.08.   Bouzo / Cresc - Dmitr / Rudiu F 7-65, 6-3    
23.08.   Dmitr / Rudiu - Prisa / Vivia SF 6-4, 1-6, 10-7    
22.08.   Dmitr / Rudiu - Jorge / Males ČF 7-67, 2-6, 10-5    
20.08.   Dmitr / Rudiu - Giava / Losci OF 6-3, 2-6, 10-5    
  Tabarka 24 ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.08.   Kuzmo / Milov - Dmitr / Vange SF 7-610, 6-1    
15.08.   Dmitr / Vange - Girar / Sall ČF 6-3, 6-3    
13.08.   Dmitr / Vange - Trave / Zante OF 2-6, 6-4, 10-5    
  Nur-Sultan 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.07.   Abdur / Kosti - Dmitr / Zakha ČF 65-7, 6-4, 10-6    
16.07.   Dmitr / Zakha - Astak / Katic OF 63-7, 6-2, 10-3    
  Netanya ITF Kolo Výsledek K1 K2
22.06.   Dmitr / Zakha - Berez / Glush F 6-0, 6-4    
21.06.   Dmitr / Zakha - Dapku / Vehvi SF 6-0, 6-2    
20.06.   Dmitr / Zakha - Keren / Lazic ČF 6-2, 6-2    
19.06.   Dmitr / Zakha - Barad / Dabah OF 6-2, 6-1    
  Akko ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.06.   Njiri / Soylu - Berez / Dmitr F 6-2, 6-0    
14.06.   Berez / Dmitr - Kruzh / Vishn SF 6-0, 64-7, 10-8    
13.06.   Berez / Dmitr - Podor / Sanch ČF    
11.06.   Berez / Dmitr - Melis / Romeo OF 7-61, 2-6, 14-12    
  Fergana ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.06.   Kruzh / Rakhi - Dmitr / Yulda OF 6-2, 6-2    
  Šymkent 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.04.   Detko / Kulam - Dema / Dmitr ČF 1-6, 6-3, 10-6 2.39 1.44
16.04.   Dema / Dmitr - Semen / Tkach OF 6-2, 6-1    
  Šymkent ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.04.   Lee E / Yulda - Ainit / Dmitr SF 6-2, 6-2    
12.04.   Ainit / Dmitr - Shail / Zhana ČF 6-1, 6-4    
11.04.   Ainit / Dmitr - Kudas / Rudiu OF 6-4, 6-2    
  Šarm aš-Šajch 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.03.   Ainit / Kazio - Dmitr / Kulam OF 4-6, 6-4, 10-7    
  Šarm aš-Šajch 9 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.03.   Barav / Lutze - Ainit / Dmitr ČF 3.21 1.25
19.03.   Ainit / Dmitr - Caste / Meers OF 6-3, 7-5    
  Šymkent 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.02.   Kubar / Nazar - Dmitr / Paule OF 6-2, 2-0 1.75 1.85
  Šymkent 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.02.   Kubar / Tikho - Dmitr / Paule OF 6-3, 3-6, 11-9 1.40 2.53
  Antalya 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.02.   Aikaw / Vange - Arsla / Dmitr OF 6-3, 6-0 1.20 3.62
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
20.03.2019 - 26.03.2019  Šarm aš-Šajch 9 ITF skreč
29.05.2016 - 19.09.2016  Namangan ITF skreč
 
 
 
 
TOPlist