Češi v akci, čtvrtek 1. 12. Kopřiva se na challengeru probil do čtvrtfinále

  • Vít Kopřiva na challengeru ve Španělsku vybojoval postup mezi osmičku nejlepších. Další Češi hráli na turnajích ITF a juniorských akcích.
    1. 12. 2022, aktualizováno | Aktuality |  1 komentář
    ilustrační fotoilustrační foto 
     
Výsledky českých tenistů a tenistek (čtvrtek, 1. prosince 2022)
WTA 125k ANDORRA, 115.000 dolarů, tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk čtyřhra
• Čtyřhra - čtvrtfinále •
Heisenová/N. Kičenoková (Něm./Ukr.) - Ponchetová/Voráčová (Fr./ČR) 6-4 5-7 10-6
ATP CHALLENGER MASPALOMAS (Španělsko), 45.730 eur, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra
• Dvouhra - 2. kolo •
Kopřiva (3-ČR) - Stodder (Něm.) 6-1 5-7 6-3
ITF W15 MONASTIR (Tunisko), 15.000 dolarů, tv. povrch
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk čtyřhra
• Čtyřhra - čtvrtfinále •
Šafářová/Žabrajlovová (4-ČR/-) - Ait el Bachirová/Tachmazjanová (Niz./-) 6-2 6-0
ITF W15 SANTO DOMINGO (Dominikánská republika), 15.000 dolarů, tv. povrch
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra | Pavouk čtyřhra
• Dvouhra - 2. kolo •
Ansariová (3-USA) - Kareisová (ČR) / bez boje
Huová (5-USA) - L. Petruželová (ČR) 6-1 6-0
• Čtyřhra - čtvrtfinále •
L. Petruželová/Schechová (ČR/Něm.) - Sengphrachanhová/van Poppelová (Kan./Niz.) 7-5 6-2
• Čtyřhra - 1. kolo •
L. Petruželová/Schechová (ČR/Něm.) - Echeverriaová/Willifordová (4-Ven./Dom. rep.) / bez boje
ITF W15 OBERPULLENDORF (Rakousko), 15.000 dolarů, tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra | Pavouk čtyřhra
• Dvouhra - 2. kolo •
Hindová (7-ČR) - Mašičová (Srb.) 6-3 6-2
• Čtyřhra - čtvrtfinále •
Hrdinková/Šebestová (3-ČR) - Michalitschová/Perelyginová (Rak./-) 6-0 6-1
ITF M25 TRNAVA (Slovensko), 25.000 dolarů, tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra | Pavouk čtyřhra
• Dvouhra - 2. kolo •
Poljak (5-ČR) - Guerrieri (It.) 7-5 6-3
Vrbenský (3-ČR) - Krajčí (SR) 6-3 6-4
Gengel (1-ČR) - Kupčič (Slovin.) 6-2 6-3
• Čtyřhra - čtvrtfinále •
Naď/Privara (SR) - Guerrieri/Nejedlý (It./ČR) 6-3 3-6 10-3
Barnát/Vrbenský (4-ČR) - Kyjaci/Lánik (SR) 6-2 4-6 10-8
ITF M15 MONASTIR (Tunisko), 15.000 dolarů, tv. povrch
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra
• Dvouhra - 2. kolo •
Jeníček (ČR) - Szajrych (Pol.) 6-1 2-6 6-3
ITF M15 ŠARM AŠ-ŠAJCH (Egypt), 15.000 dolarů, tv. povrch
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhraPavouk čtyřhra
• Dvouhra - 2. kolo •
Menšík (2-ČR) - Pennaforti (It.) 6-2 7-6(2)
Petr (ČR) - Mikula (Pol.) 6-4 6-4
Chrysochos (Kypr) - Donald (ČR) 7-5 6-1
• Čtyřhra - čtvrtfinále •
Bondarevskij/Ljutarevič (1-/-) - Petr/Šafránek (ČR) 6-4 6-4
J1 BRADENTON / EDDIE HERR (USA), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - osmifinále •
Pires (16-Fr.) - Hrazdil (ČR) 7-6(6) 6-4
• Dvouhra dívky - osmifinále •
T. Valentová (1-ČR) - Waligoraová (15-Belg.) 6-1 6-2
• Čtyřhra dívky - čtvrtfinále •
Išijová/T. Valentová (1-Jap./ČR) - Michálková/Sedyševová (ČR/-) 7-5 6-2
J3 AIZKRAUKLE (Lotyšsko), koberec / hala
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - čtvrtfinále •
Hanzelín (8-ČR) - Jedrzejczak (Pol.) 6-3 6-1
• Dvouhra dívky - čtvrtfinále •
Cwajgenbaumová (Fr.) - Židelová (ČR) 7-5 6-1
• Čtyřhra chlapci - semifinále •
Preda/Stirbu (2-Rum.) - Hanzelín/Tens (4-ČR/Lot.) 6-2 6-3
• Čtyřhra dívky - semifinále •
Temenugovová/Židelová (ČR) - Gullová/Rahnelová (4-Est.) 6-4 6-3
J4 LEŠNO (Polsko), tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - čtvrtfinále •
Valeš (3-ČR) - Balaščák (SR) 6-1 6-3
Klimas (ČR) - Uzunel (4-Dán.) 7-5 6-2
Pazdera (2-ČR) - Zaorski (5-Pol.) 6-4 6-4
• Čtyřhra chlapci - semifinále •
Barcik/Wójcicki (Pol.) - Horák/Norrman (ČR/SR) 6-2 6-2
Klimas/Pazdera (3-ČR) - Kask/Uzunel (1-Kan./Dán.) 6-2 5-7 10-2
J4 STIRLING (Velká Británie), tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra dívky - 2. kolo •
Rylattová (8-Brit.) - Cinková (ČR) 6-3 6-2
• Čtyřhra dívky - 1. kolo •
Cinková/Hoganová (4-ČR/Irsko) - Kutiová/Williamsonová (Brit.) 6-4 6-4
J5 SAN JOSÉ (Kostarika), tv. povrch
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - čtvrtfinále •
Froemel (ČR) - García Uribe (3-Mex.) 7-5 2-6 6-1
J5 SIDI KACEM (Maroko), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - čtvrtfinále •
Sanders (ČR) - Freitas (Portug.) 6-6 / odloženo
Švojgr (2-ČR) - Yigin (Něm.) / odloženo
J5 LARNAKA (Kypr), tv. povrch
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra dívky - čtvrtfinále •
V. Nováková (ČR) - Anastasiová (Kypr) 6-3 6-4
• Čtyřhra dívky - čtvrtfinále •
de Bresserová/Hažmuková (1-Niz./ČR) - Cucuová/Jankovičová (Rum./Srb.) 6-4 6-1
Novák/V. Nováková (ČR) - Kovacevicová/Ozbilenová (Kypr) 6-4 6-2
J5 FLEESENSEE (Německo), koberec / hala
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra dívky - 2. kolo •
Remeteanová (Něm.) - Jiráková (ČR) 7-5 6-3
• Čtyřhra dívky - čtvrtfinále •
Kapciaová/Šrutwaová (Švéd./Pol.) - Hajná/Junová (ČR) 4-6 6-3 10-8
Gizaová/Schönová (2-Něm.) - Feluxová/Vienbergová Skovgaardová (ČR/Dán.) 7-5 7-5
Kopřivová/Nieradziková (ČR/Pol.) - Palumbová/Sommerová (1-Luc./Něm.) 3-6 6-1 10-8
Ksandinovová/Remeteanová (4-Něm.) - Jiráková/Van Beurdenová (ČR/Belg.) 7-5 7-6(4)
Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (1)
01.12.2022 12:28Od: lvicek
Kluci v Kontiolahti na patem miste! Docela slusne prekvapko tedy :).
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist