Češi v akci, čtvrtek 8. 12. Derby v Rakousku vyhrály Kučmová a Hindová, v Trnavě postoupili Vrbenský a Barnát

  • V rakouském Oberpullendorfu vyhrály česká derby o postup do čtvrtfinále Aneta Kučmová a Denisa Hindová. Ve slovenské Trnavě si účast mezi nejlepší osmičkou zajistili Michael Vrbenský a Jiří Barnát. Další Češi hráli na turnajích ITF a juniorských akcích.
    8. 12. 2022, aktualizováno | Aktuality |  1 komentář
    ilustrační fotoilustrační foto 
     
Výsledky českých tenistů a tenistek (čtvrtek, 8. prosince 2022)
WTA 125k ANGERS (Francie), 115.000 dolarů, tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk čtyřhra
• Čtyřhra - čtvrtfinále •
Parksová/S. Zhang (1-USA/Čína) - Detiucová/Kalašnikovová (ČR/Gruz.) 6-3 6-2
ITF W15 OBERPULLENDORF (Rakousko), 15.000 dolarů, tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra
• Dvouhra - 2. kolo •
Kučmová (1-ČR) - Tomajková (ČR) 6-2 6-4
Hindová (7-ČR) - Hrdinková (ČR) 6-2 7-6(2)
ITF M15 TRNAVA (Slovensko), 15.000 dolarů, tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra | Pavouk čtyřhra
• Dvouhra - 2. kolo •
Shelbayh (5-Jor.) - Nejedlý (ČR) 6-3 6-2
S. Sakellaridis (Řec.) - Siniakov (ČR) 0-6 6-3 6-2
Vrbenský (2-ČR) - Brunold (Švýc.) 6-4 6-3
Barnát (ČR) - Feldbausch (Švýc.) 2-6 6-3 7-6(3)
• Čtyřhra - čtvrtfinále •
Lánik/Novanský (SR) - Jurajda/Siniakov (3-ČR) 6-3 7-6(3)
JA PLANTATION / ORANGE BOWL (USA), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - osmifinále •
Hrazdil (ČR) - Karahan (Tur.) 6-3 3-6 6-3
• Dvouhra dívky - osmifinále •
Sonobeová (Jap.) - T. Valentová (2-ČR) / bez boje
J3 AIZKRAUKLE (Lotyšsko), koberec / hala
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - čtvrtfinále •
Hanzelín (7-ČR) - Jedrzejczak (Pol.) 6-2 6-2
• Dvouhra dívky - čtvrtfinále •
Židelová (ČR) - Kneževičová (6-Chorv.) 6-4 7-5
• Čtyřhra chlapci - semifinále •
Hanzelín/Tens (3-ČR/Lot.) - Kupfers/D. Rolis (Lot.) 6-4 6-4
J3 LEŠNO (Polsko), tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - čtvrtfinále •
Klimas (ČR) - Valeš (ČR) 7-6(4) 4-6 6-2
Peták (2-ČR) - De Marchi (It.) 6-2 5-7 6-3
• Dvouhra dívky - čtvrtfinále •
Smékalová (2-ČR) - Kulbiejová (Pol.) 7-5 7-6(2)
Jesypčuková (1-Ukr.) - Slaměníková (5-ČR) 6-2 6-3
Pávková (7-ČR) - Borkopová (Dán.) 1-6 7-5 6-0
• Čtyřhra chlapci - semifinále •
Peták/Valeš (2-ČR) - Kask/Kneževič (3-Kan./Č. Hora) 6-4 6-2
• Čtyřhra dívky - semifinále •
Daroszewská/Gorská (3-Pol.) - Slaměníková/Smékalová (2-ČR) 6-2 7-6(4)
Goldaová/Kliuchová (Pol./Ukr.) - Valdmannová/Jesypčuková (1-ČR/Ukr.) 6-4 1-6 10-8
J4 BAKU (Ázerbájdžán), tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - čtvrtfinále •
Azizov (6-Ázer.) - Kučera (3-ČR) 6-4 6-0
• Čtyřhra chlapci - čtvrtfinále •
Carteputreda/Kučera (2-Rum./ČR) - Pazoki/Tsykuněnka (Írán/-) 6-1 6-1
Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (1)
09.12.2022 17:12Od: milanspring Parks
ve světle toho, jak Parks smetla Vondroušovou, minulej týden vyhrála turnaj v Andoře a teď v Angers neztratila set, už nevypadá prohra Lindy tak tragicky. Jako jedna z mála jí sebrala set
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist