Češi v akci, čtvrtek 9. 6. Kopřiva v Bratislavě postoupil do čtvrtfinále, Svrčina dohrál

  • Vít Kopřiva na challengeru v Bratislavě postoupil mezi nejlepší osmičku, Dalibor Svrčina neuspěl. Další Češi hráli na challengerech, turnajích ITF a juniorských akcích.
    9. 6., aktualizováno 10. 6. | Aktuality |  0 komentářů
    ilustrační fotoilustrační foto 
     
Výsledky českých tenistů a tenistek (čtvrtek, 9. června 2022)
WTA 250 HERTOGENBOSCH (Nizozemsko), 251.750 dolarů, tráva
• Čtyřhra - 1. kolo •
Kuděrmetovová/Mertensová (1-/Belg.) - Lohoffová/Voráčová (Něm./ČR) 6-2 6-4
ATP 250 HERTOGENBOSCH (Nizozemsko), 648.130 eur, tráva
• Čtyřhra - 1. kolo •
Nakashima/Ruusuvuori (USA/Fin.) - Jebavý/Molčanov (ČR/Ukr.) 6-3 3-6 10-7
WTA 125k VALENCIE (Španělsko), 115.000 dolarů, antuka
• Čtyřhra - čtvrtfinále •
Detiucová/Kolodziejová (ČR) - Gumulyaová/Y. Hsieh (Indon./Tchaj-wan) 6-3 6-3
ATP CHALLENGER BRATISLAVA (Slovensko), 67.960 eur, antuka
• Dvouhra - 2. kolo •
Kopřiva (7-ČR) - Nikles (Švýc.) 6-1 6-4
Krutych (Ukr.) - Svrčina (ČR) 6-4 6-4
• Čtyřhra - čtvrtfinále •
Pavlásek/Zelenay (ČR/SR) - Nouza/Tu (ČR/Austr.) 3-6 7-6(2) 11-9
Erler/Miedler (1-Rak.) - Kopřiva/Pospíšil (ČR) 6-2 6-4
ITF W60 PÖRTSCHACH (Rakousko), 60.000 dolarů, antuka
• Čtyřhra - čtvrtfinále •
Aneyová/A. Sisková (3-USA/ČR) - Boškovičová/Gjorčeská (Chorv./Mak.) 3-6 6-2 10-2
ITF W15 MONASTIR (Tunisko), 15.000 dolarů, tv. povrch
• Čtyřhra - čtvrtfinále •
Ariasová/Curmiová (Šp./Malta) - Mušikaová/Šafářová (Jap./ČR) 6-0 1-6 10-7
ITF W15 BANJA LUKA (Bosna a Hercegovina), 15.000 dolarů, antuka
• Dvouhra - 2. kolo •
Kučmová (2-ČR) - Türkmenová (Tur.) 6-2 6-0
Hindová (ČR) - Zantedeschiová (3-It.) 6-7(5) 6-3 6-3
• Čtyřhra - čtvrtfinále •
Böhnerová/Pintová (2-Něm./It.) - Amarieiová/Ševčíková (Rum./ČR) 4-6 6-3 10-6
Keranovicová/Simevová (Švéd./Mak.) - Kučmová/Šebestová (3-ČR) 3-2 / skreč
ITF M15 SAN DIEGO (USA), 15.000 dolarů, tv. povrch
• Čtyřhra - čtvrtfinále •
Brumm/Paroulek (4-USA/ČR) - Chiu/Ravichander (USA) 6-4 6-2
ITF M15 SARAJEVO (Bosna a Hercegovina), 15.000 dolarů, antuka
• Dvouhra - 2. kolo •
Vrbenský (2-ČR) - Sperle (Něm.) / odloženo
• Čtyřhra - čtvrtfinále •
Bittoun Kouzmine/Vrbenský (2-Fr./ČR) - Bilješko/Pavlovic (Chorv./Fr.) 7-6(4) 7-6(1)
ITF M15 BYTOM (Polsko), 15.000 dolarů, antuka
• Dvouhra - 2. kolo •
Poljak (1-ČR) - Wójcik (Pol.) 4-6 6-2 7-5
Menšík (ČR) - Rajski (7-Pol.) 6-1 4-6 7-5
Siniakov (ČR) - Agwi (Irsko) 5-7 3-1 / odloženo
• Čtyřhra - čtvrtfinále •
Barnát/Duda (ČR) - Romios/Walkin (1-Austr.) / odloženo
Menšík/Pieczkowski (ČR/Pol.) - Mikula/Wójcik (Pol.) / odloženo
ITF M15 TAY NINH (Vietnam), 15.000 dolarů, tv. povrch
• Dvouhra - 2. kolo •
Palán (4-ČR) - Kumasaka (Jap.) 6-2 6-2
• Čtyřhra - čtvrtfinále •
T. Huang/Palán (Tchaj-wan/ČR) - Cavrak/C. Lo (Austr./Tchaj-wan) 6-4 6-3
J1 BAMBERK (Německo), antuka
• Dvouhra chlapci - osmifinále •
Donald (6-ČR) - Ballotta (11-Peru) 3-6 6-0 6-3
Bartoň (4-ČR) - Bancalari (13-Chile) 6-4 6-4
Gavrielides (3-Něm.) - Apltauer (ČR) 6-1 6-1
Zekič (8-Srb.) - Filip (ČR) 7-6(5) 6-2
• Dvouhra dívky - osmifinále •
Kornějevová (6-) - Šmejkalová (12-ČR) 6-4 6-0
• Čtyřhra chlapci - čtvrtfinále •
Bartoň/Mrva (4-ČR) - Basel/Forger (Arg./Niz.) 6-4 6-4
J3 SOBOTA (Polsko), antuka
• Dvouhra chlapci - 2. kolo •
Duda (ČR) - Almazan (Šp.) 3-6 6-2 6-4
Kumstát (ČR) - Saidizand (Švéd.) 6-3 6-7(2) 6-4
• Dvouhra dívky - 2. kolo •
Urbanová (1-ČR) - Keitelová (Něm.) 6-1 7-5
Grujičová (6-Srb.) - Fajmonová (ČR) 6-4 7-6(4)
Karginová (Lot.) - Michálková (5-ČR) 3-6 6-4 6-2
Slaměníková (ČR) - Pavlechová (SR) 6-0 7-5
• Čtyřhra chlapci - čtvrtfinále •
Duda/Y. Hongyu (4-ČR/Čína) - Kubiak/Mandou Berranger (Fr.) 6-2 7-6(3)
• Čtyřhra dívky - čtvrtfinále •
Fajmonová/Slaměníková (ČR) - Björková/Strömquistová (4-Švéd.) 3-6 6-0 10-3
Michálková/Urbanová (2-ČR) - Faircloughová/Meyersová (Austr./Belg.) 6-2 4-6 10-6
Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.
 
 
 
TOPlist