Češi v akci, pondělí 11. 7. Krumich vybojoval postup do hlavní soutěže challengeru, Poljak neuspěl

  • Martin Krumich zvládl finále kvalifikace na challengeru v Nizozemsku, David Poljak se v Rumunsku do hlavní soutěže nedostal. Další Češi hráli na turnajích ITF a juniorských akcích.
    11. 7., aktualizováno | Aktuality |  6 komentářů
    ilustrační fotoilustrační foto 
     
Výsledky českých tenistů a tenistek (pondělí, 11. července 2022)
WTA 250 BUDAPEŠŤ (Maďarsko), 251.750 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk čtyřhra
• Čtyřhra - 1. kolo •
Alvesová/Leeová (Braz./Rum.) - Lechemiaová/Malečková (Fr./ČR) 6-3 6-2
Neelová/Voráčová (USA/ČR) - Dzalamidzeová/Rachimovová (3-) 6-2 7-5
ATP CHALLENGER JASY (Rumunsko), 90.280 eur, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk kvalifikace
• Dvouhra - finále kvalifikace •
Snitari (Mol.) - Poljak (4-ČR) 7-5 6-2
ATP CHALLENGER AMERSFOORT (Nizozemsko), 45.730 eur, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk kvalifikace
• Dvouhra - finále kvalifikace •
Krumich (12-ČR) - Onclin (Belg.) 5-7 7-5 6-1
ITF W60 LIEPAJA (Lotyšsko), 60.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk kvalifikace
• Dvouhra - 1. kolo kvalifikace •
Bubelytéová (Lit.) - Laboutková (7-ČR) 6-3 6-4
Büyükakcayová (1-Tur.) - L. Petruželová (ČR) 6-3 6-4
ITF W25 ASCHAFFENBURG (Německo), 25.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Pavouk kvalifikace
• Dvouhra - 1. kolo kvalifikace •
Šebestová (ČR) - Schollová (9-USA) 6-0 7-6(3)
Viďmanová (ČR) - Saigóová (16-Jap.) 6-4 6-1
Herrmannová (2-Něm.) - Michálková (ČR) 6-0 6-0
Kučmová (11-ČR) - Kubáňová (ČR) 6-1 6-3
Tubellová (8-Fr.) - Poláková (ČR) 6-2 6-3
ITF W15 MONASTIR (Tunisko), 15.000 dolarů, tv. povrch
Program | Místní čas | Pavouk kvalifikace
• Dvouhra - 2. kolo kvalifikace •
Šafářová (1-ČR) - Milaniová (It.) 6-0 6-0
ITF M25+H KASSEL (Německo), 25.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Pavouk kvalifikace
• Dvouhra - 1. kolo kvalifikace •
Řeček (13-ČR) - Franke (Něm.) 6-3 6-1
Barrena (6-Arg.) - Donald (ČR) 7-6(5) 6-3
ITF M25 TELFS (Rakousko), 25.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Pavouk kvalifikace
• Dvouhra - 2. kolo kvalifikace •
Glöckler (12-Rak.) - D. Pátý (ČR) 6-3 6-4
Tortora (14-It.) - Jeníček (ČR) 6-3 6-4
ITF M15 LITIJA (Slovinsko), 15.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Pavouk kvalifikace
• Dvouhra - finále kvalifikace •
Krstev (11-ČR) - Premzl (Slovin.) 4-6 6-4 10-6
ITF M15 CASABLANCA (Maroko), 15.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Pavouk kvalifikace
• Dvouhra - finále kvalifikace •
Hietaranta (7-Fin.) - Jermář (16-ČR) 6-4 6-3
J4 VÉSKA (Česko), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - 1. kolo •
Sklenička (ČR) - Vymazal (ČR) 6-1 6-0
Poritskij (Ukr.) - Chodura (ČR) 2-6 6-4 7-6(2)
Stolárik (SR) - Klimas (ČR) 7-6(4) 6-7(5) 7-6(9)
Kusý (ČR) - Liszka (Maď.) 6-4 7-6(6)
Ad. Soukup (ČR) - Hnidec (Ukr.) 7-5 6-2
Voleský (ČR) - Talajka (SR) 6-2 7-5
Sávay (Maď.) - Leipner (ČR) 2-6 7-6(5) 6-4
Vrba (ČR) - Szerencsits (Rak.) 6-0 4-6 6-1
Mottier (Fr.) - Bien (ČR) 7-5 6-3
Fáček (ČR) - F. Horák (ČR) 6-3 6-4
Norrman (SR) - Vašíř (ČR) 6-2 6-3
Kločurek (ČR) - Sanders (ČR) 7-6(7) 7-5
Froemel (ČR) - Lockl (Rak.) 6-1 6-1
T. Kratochvíl (ČR) - Paroulek (ČR) 6-1 7-5
Balaščák (SR) - Kolářík (ČR) 6-3 7-6(6)
Vlček (ČR) - Biedermann (Pol.) 6-2 6-3
• Dvouhra dívky - 1. kolo •
Damašková (ČR) - Donald (ČR) 5-7 6-3 6-4
Forejtková (ČR) - Straszewská (Pol.) 6-4 6-4
Škrabalová (ČR) - Goldaová (Pol.) 6-2 6-7(2) 7-6(4)
Jelínková (ČR) - Kamenská (SR) 7-6(3) 6-1
Látalová (ČR) - Sameliaková (SR) 6-2 6-2
Kovačková (ČR) - Junová (ČR) 6-1 6-0
Koljadaová (Ukr.) - Paštiková (ČR) 7-5 6-4
Svobodová (ČR) - Fesiuková (Izr.) 6-1 6-2
V. Huťková (ČR) - Jantačová (ČR) 1-6 7-5 6-2
Janíčkovičová (ČR) - Dengová (Švéd.) 6-2 6-2
Navrátilová (ČR) - Pirohová (SR) 6-0 6-4
Suchá (ČR) - Malá (ČR) 6-4 6-7(4) 6-4
Kajabová (ČR) - K. Huťková (ČR) 4-6 6-3 6-2
Depešová (SR) - Dobiášová (ČR) 6-2 6-3
Mravcová (SR) - Hanáková (ČR) 6-3 6-4
Mpetshiová Perricardová (Fr.) - Chytilová (ČR) 6-1 6-0
• Čtyřhra chlapci - 1. kolo •
Hnidec/Vasilev (Ukr./Bulh.) - Chodura/Kločurek (ČR) 6-3 6-4
Biedermann/Sopoliňski (Pol.) - Leipner/Sklenička (ČR) 7-6(3) 6-3
Paroulek/Voleský (ČR) - Balaščák/Poritskij (SR/Ukr.) 6-4 6-2
Fáček/Vlček (ČR) - Andrzejewski/Mottier (USA/Fr.) 6-4 6-4
Bien/Norrman (ČR/SR) - Kolářík/Olšar (ČR) 6-2 2-6 10-8
• Čtyřhra dívky - 1. kolo •
Temenugov/Židelová (ČR) - Kamenská/Novak (SR/ČR) 6-0 6-2
Forejtková/Paštiková (ČR) - Janíčkovičová/Junová (ČR) 7-6(9) 6-2
Gullová/Pirohová (Est./SR) - Navrátilová/Suchá (ČR) 7-6(4) 6-3
Damašková/Svobodová (ČR) - Sasinkaová/Škrabalová (USA/ČR) 7-6(6) 6-0
Goldaová/Orliňská (Pol.) - Jantačová/Jelínková (ČR) 6-1 7-5
Kajabová/Látalová (ČR) - Fesiuková/Hanáková (Izr./ČR) 6-2 3-6 10-6
Depešová/Koljadaová (SR/Ukr.) - Dobiášová/Donald (ČR) 6-2 6-4
J5 CORK (Irsko), koberec
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra dívky - 1. kolo •
Katzerová (ČR) - Reidová (Irsko) 6-2 6-1
O'Callaghanová (Irsko) - Svobodová (4-ČR) 6-1 6-1
O Hanlonová (Irsko) - Bláhová (ČR) 6-3 6-2
• Čtyřhra dívky - 1. kolo •
Bretnacherová/Brooksová (1-Fr./Brit.) - O Rourkeová/Svobodová (Irsko/ČR) / bez boje
Katzerová/Kotara (ČR/SR) - Collinsová/Hoganová (2-Irsko) 6-1 6-7(3) 10-8
Deeganová/O Hanlonová (Irsko) - Bláhová/Corviová (ČR/It.) 7-6(8) 3-6 10-7
Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (6)
11.07.2022 16:44Od: George_Renel
Karolínin Saša dostal kopačky.smile
[ Reagovat ]
11.07.2022 10:19Od: Mony LINDY N. i F.
už v žebříčku přeskočily Mušku. Sára Bejlek už ji dýchá na zada
[ Reagovat ]
11.07.2022 18:47Od: GaelM
No spíš Muška se pod ně propadla, holky ani nemusely moc skákat smile
[ Reagovat ]
11.07.2022 19:58Od: tommr
bylo to od obojího trochu ...
[ Reagovat ]
11.07.2022 21:01Od: Mony
Snad má chráněný žebříček
[ Reagovat ]
12.07.2022 00:52Od: tommr
hlavně by si měla najít pořádnýho trenéra. S Kotyzou se z toho srabu nikdy nevyhrabe ... smile
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist