Češi v akci, pondělí 4. 7. Lehečka zvládl první kolo challengeru

  • Jiří Lehečka úspěšně zahájil své působení na velkém challengeru v Salcburku. Další Češi hráli na challengerech, turnajích ITF a juniorských akcích.
    4. 7., aktualizováno | Aktuality |  4 komentáře
    ilustrační fotoilustrační foto 
     
Výsledky českých tenistů a tenistek (pondělí, 4. července 2022)
WIMBLEDON (Londýn, Velká Británie), 40.350.000 liber, tráva
ProgramMístní čas | Live výsledkyPavouk dvouhra juniorky | Pavouk čtyřhra junioři
• Dvouhra juniorky - 2. kolo •
Bartůňková (3-ČR) - Ewaldová (Pol.) 7-5 6-1
Klimovičová (16-ČR) - Lacyová (Brit.) 6-0 6-2
• Čtyřhra junioři - 1. kolo •
Bailly/Nicod (4-Belg./ČR) - Braswell/Prižmič (USA/Chorv.) 2-6 7-5 10-8
Menšík/Pieczkowski (6-ČR/Pol.) - Jones/Matsuoka (Jap.) 6-4 6-4
Artnak/Bartoň (8-Slovin./ČR) - Barbier Gazeu/Gea (Fr.) 3-6 7-6(9) 10-7
WTA 125k BASTAD (Švédsko), 115.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk čtyřhry
• Čtyřhra - 1. kolo •
Grammatikopoulouová/Lechemiaová (4-Řec./Fr.) - Detiucová/Kolodziejová (ČR) 6-0 6-2
ATP CHALLENGER BRUNŠVIK (Německo), 134.920 eur, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk kvalifikace
• Dvouhra - finále kvalifikace •
Gutierrez (Braz.) - Šafránek (ČR) 6-4 6-4
ATP CHALLENGER SALCBURK (Rakousko), 134.920 eur, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhry
• Dvouhra - 1. kolo •
Lehečka (3-ČR) - Ofner (Rak.) 6-3 4-6 6-4
ATP CHALLENGER PORTO (Portugalsko), 45.730 eur, tv. povrch
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk kvalifikace
• Dvouhra - finále kvalifikace •
U. Blanch (1-USA) - Gengel (8-ČR) 6-3 7-6(5)
ITF W100 VERSMOLD (Německo), 100.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk kvalifikace
• Dvouhra - finále kvalifikace •
Nagyová (12-Maď.) - Viďmanová (ČR) 6-2 6-2
ITF W60 AMSTELVEEN (Nizozemsko), 60.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk kvalifikace
• Dvouhra - 1. kolo kvalifikace •
Laboutková (16-ČR) - Nuudiová (Est.) 7-6(6) 7-5
Marková (11-ČR) - Mujanová (Niz.) 6-0 6-2
Bayerlová (14-ČR) - Haverlagová (Niz.) 6-2 6-4
ITF W15 CASABLANCA (Maroko), 15.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk kvalifikace
• Dvouhra - finále kvalifikace •
Kulhavá (ČR) - Komanová (4-Fr.) 6-4 6-3
ITF M25+H AJACCIO (Francie), 25.000 dolarů, tv. povrch
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk kvalifikace
• Dvouhra - finále kvalifikace •
Kellovský (10-ČR) - Broville (2-Fr.) 5-0 / skreč
ITF M25 MARBURG (Německo), 25.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Pavouk kvalifikace
• Dvouhra - 1. kolo kvalifikace •
Řeček (ČR) - Gadamauri (9-Belg.) 1-6 6-4 10-6
Frantzen (Něm.) - Siniakov (15-ČR) 6-4 6-3
Broska (Něm.) - Paroulek (11-ČR) 7-5 6-2
ITF M15 MONASTIR (Tunisko), 15.000 dolarů, tv. povrch
Program | Místní čas | Pavouk kvalifikace
• Dvouhra - 2. kolo kvalifikace •
Sach (10-Austr.) - Novák (ČR) 6-1 6-4
ITF M15 VELENJE (Slovinsko), 15.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk kvalifikace
• Dvouhra - 2. kolo kvalifikace •
Barnát (7-ČR) - Zvech Flaborea Mreule (It.) 6-3 6-1
J3 PRAHA (Česko), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - 2. kolo kvalifikace •
Klimas (ČR) - Bosch (1-Šp.) 7-6(6) 6-4
Voleský (ČR) - Hnidec (Ukr.) 7-6(1) 6-3
Kozlovský (ČR) - Sanders (ČR) 6-2 7-6(3)
Bien (ČR) - O. Kratochvíl (8-ČR) 7-5 1-6 10-7
Rice (3-Kan.) - Ad. Soukup (ČR) 6-2 6-3
Paroulek (ČR) - Torres (7-Šp.) 6-1 3-6 10-8
Vrba (ČR) - Fisk (Brit.) 6-0 6-1
• Dvouhra dívky - 2. kolo kvalifikace •
Donald (ČR) - Mpetschiová Perricardová (5-Fr.) 1-6 6-4 10-6
Šmejdířová (ČR) - Malá (6-ČR) 6-7(4) 6-3 10-5
K. Huťková (ČR) - Nováková (ČR) 6-0 6-3
Zikmundová (ČR) - Novak (ČR) 6-4 4-6 10-4
Škrabalová (ČR) - Kamenská (SR) 6-0 6-3
Látalová (ČR) - Hajná (ČR) 7-6(2) 6-2
Navrátilová (4-ČR) - Kareisová (ČR) 3-6 6-4 10-5
• Dvouhra chlapci - 1. kolo kvalifikace •
Bosch (1-Šp.) - Al. Soukup (ČR) 6-1 6-2
Klimas (ČR) - Petrofský (ČR) 6-7(12) 6-0 10-4
Hnidec (Ukr.) - Vašíř (ČR) 2-6 6-2 10-8
Voleský (ČR) - Švojgr (5-ČR) 6-0 6-2
Bien (ČR) - Sopoliňski (Pol.) 6-2 6-3
Kozlovský (ČR) - Guna (2-Rum.) 7-6(4) 1-6 10-5
Sanders (ČR) - Říha (ČR) 2-6 6-2 10-5
O. Kratochvíl (8-ČR) - Obtulovič (SR) 6-1 6-1
Rice (3-Kan.) - Chodura (ČR) 6-2 6-2
Blumenschein (6-Braz.) - Kločurek (ČR) 6-4 6-1
Ad. Soukup (ČR) - Halahija (SR) 6-3 6-3
Paroulek (ČR) - Petera (ČR) 6-3 6-1
Torres (7-Šp.) - Fáček (ČR) 2-6 6-3 10-7
Vrba (ČR) - Durovič (4-ČR) 6-4 5-7 10-4
Fisk (Brit.) - Šafrata (ČR) 6-2 6-1
Bottlik (SR) - Bako (ČR) 7-5 6-2
• Dvouhra dívky - 1. kolo kvalifikace •
Lorentzonová (Švéd.) - Jiráková (ČR) / bez boje
Šmejdířová (ČR) - Palusová (Pol.) 6-1 6-0
Malá (6-ČR) - Pancová (ČR) 6-7(4) 7-6(2) 10-7
K. Huťková (ČR) - Koppová (2-SR) 2-6 6-1 10-6
Zikmundová (ČR) - Jantačová (ČR) 6-3 7-5
Novak (ČR) - Hanáková (7-ČR) 6-4 3-6 10-8
Látalová (ČR) - Židelová (3-ČR) 6-2 4-6 10-4
Hajná (ČR) - Fesjuková (Izr.) 6-1 6-2
Nováková (ČR) - Bratikovová (Izr.) 6-1 6-1
Kamenská (SR) - Vachková (ČR) 6-3 7-5
Škrabalová (8-ČR) - Červenková (ČR) 6-1 6-4
Navrátilová (4-ČR) - Havlová (ČR) 2-6 6-4 10-8
Donald (ČR) - Harajda (ČR) 6-1 6-0
Kareisová (ČR) - Dammová (USA) 6-4 6-4
Mpetschiová Perricardová (5-Fr.) - Drukerová (ČR) 6-0 6-2
J4 NAAS (Irsko), koberec
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra dívky - 1. kolo •
Walshová (Irsko) - Katzerová (ČR) 6-3 7-5
Valdmannová (1-ČR) - O'Callaghanová (Irsko) 6-2 6-2
• Čtyřhra dívky - 1. kolo •
Brooksová/Williamsonová (4-Brit.) - Katzerová/Kotara (ČR/SR) 6-2 3-6 10-6
Kutiová/Valdmannová (2-Něm./ČR) - Chericová/Collinsová (USA/Irsko) 6-3 6-2
J4 LIMELETTE (Belgie), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - 1. kolo •
Kučera (ČR) - Maurau (Belg.) 6-2 6-2
• Dvouhra dívky - 1. kolo •
Seyeová (Belg.) - Lukešová (ČR) 6-4 6-3
Suchá (ČR) - Birkevoldová (Nor.) 6-2 6-0
J4 BLUDENZ (Rakousko), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - 1. kolo •
Kusý (ČR) - Gaillard (Švýc.) 3-6 6-4 6-3
• Čtyřhra chlapci - 1. kolo •
Clivio/Kusý (It./ČR) - Bergantz/Gaillard (Fr./Švýc.) / odloženo
J5 SARAJEVO (Bosna a Hercegovina), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - 1. kolo •
Plešivcev (4-) - Doskočil (ČR) 6-4 4-6 6-4
Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (4)
04.07.2022 19:26Od: George_Renel
Jednu chvíli jsem už měl obavu, že Lehečka bude pokrařovat v trendu vyhrát 1. set a pak konec....
Naštěstí to v závěru otočil.
[ Reagovat ]
04.07.2022 19:18Od: darek.vrana
Co ten Macháč? Bude někdy hrát?? Nevíte, jak to s ním vypadá?
[ Reagovat ]
04.07.2022 21:31Od: GaelM
Má sinice, jako každý rok... smile
[ Reagovat ]
04.07.2022 12:31Od: tommr Nikola Bartůnková
nemá někdo náhodou smile stream na Nikolu?
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist