Češi v akci, neděle 22. 1. Lehečka prošel do čtvrtfinále Australian Open, Krejčíková dohrála

  • Jiří Lehečka v osmifinále Australian Open porazil Kanaďana Augera-Aliassimeho, Barbora Krejčíková neuspěla proti Američance Pegulaové. Další Češi hráli na turnajích ITF a juniorských akcích.
    21. 1., aktualizováno 22. 1. | Aktuality |  0 komentářů
    ilustrační fotoilustrační foto 
     
Výsledky českých tenistů a tenistek (neděle, 22. ledna 2023)
AUSTRALIAN OPEN (Melbourne, Austrálie), 76.500.000 aus. dolarů, tv. povrch
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra ženy | Pavouk dvouhra muži
• Dvouhra ženy - osmifinále •
Pegulaová (3-USA) - Krejčíková (20-ČR) 7-5 6-2
• Dvouhra muži - osmifinále •
Lehečka (ČR) - Auger-Aliassime (6-Kan.) 4-6 6-3 7-6(2) 7-6(3)
Pavouk čtyřhra ženy
• Čtyřhra ženy - 2. kolo •
Kolodziejová/Vondroušová (ČR) - Haddadová Maiaová/Shuai Zhang (7-Braz./Čína) 3-6 7-6(9) 7-6(12)
Pavouk dvouhra juniorky | Pavouk dvouhra junioři
• Dvouhra juniorky - 1. kolo •
Zhiyenbayevaová (Něm.) - Šmejkalová (ČR) 7-5 6-4
• Dvouhra junioři - 1. kolo •
Mrva (9-ČR) - Oliveira (Braz.) 3-6 6-1 6-1
Filip (ČR) - Woohyuk Chang (Korea) 6-0 6-2
Pavouk čtyřhra juniorky
• Čtyřhra juniorky - 1. kolo •
Moyanová/Šmejkalová (6-Arg./ČR) - Bartashevichová/Ibragimovová (Fr./-) 6-4 4-6 10-7
ITF W60 SUNDERLAND (Velká Británie), 60.000 dolarů, tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk kvalifikace
• Dvouhra - 1. kolo kvalifikace •
Ozerovová (Lot.) - Klimovičová (11-ČR) 6-2 6-3
ITF M25 NUSSLOCH (Německo), 25.000 dolarů, koberec / hala
Program | Místní čas | Pavouk kvalifikace
• Dvouhra - 2. kolo kvalifikace •
Řeček (13-ČR) - G. Matuszewski (Pol.) 6-3 6-1
Donald (14-ČR) - Panák (ČR) 4-6 6-3 10-5
Sandkaulen (8-Něm.) - Černý (ČR) 4-6 6-4 10-4
• Dvouhra - 1. kolo kvalifikace •
Vanderstappen (Belg.) - Beneš (ČR) 7-5 7-5
G. Matuszewski (Pol.) - Pecák (ČR) 6-2 6-2
Černý (ČR) - Rojas (Belg.) 6-1 6-3
Panák (ČR) - Lis (Pol.) 6-7(5) 6-4 12-10
Thurner (Něm.) - Janoušek (ČR) 7-5 6-2
ITF M25 MANACOR (Španělsko), 25.000 dolarů, tv. povrch
Program | Místní čas | Pavouk kvalifikace
• Dvouhra - 1. kolo kvalifikace •
Fennis (Niz.) - Čížek (ČR) 6-4 6-3
Kellovský (12-ČR) - Bowles-Rokudo (Jap.) 6-0 6-0
J100 GLASGOW (Skotsko), tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Pavouk
• Čtyřhra dívky - finále •
Hejtmaneková/Vandrommeová (4-Něm./Belg.) - Fajmonová/Jandová (1-ČR) 6-3 3-6 10-6
J60 OBERPULLENDORF (Rakousko), tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra dívky - finále •
Paštiková (ČR) - Taggerová (Rak.) 6-1 6-3
J100 DUBAJ (SAE), tv. povrch
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra dívky - finále kvalifikace •
Safiullinová (-) - V. Nováková (7-ČR) 6-1 6-4
• Dvouhra dívky - 2. kolo kvalifikace •
V. Nováková (7-ČR) - Rafailovičová (Č. Hora) 6-3 6-3
J30 TRNAVA (Slovensko), tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra dívky - 2. kolo kvalifikace •
Labibová (Rum.) - Novák (1-ČR) 6-1 6-2
Blažková (ČR) - Pauková (SR) 6-2 4-6 10-6
Ondrášková (ČR) - Husárová (SR) 6-3 6-2
Štěpánková (ČR) - Kalašová (SR) 6-0 3-6 10-3
Hubáčková (ČR) - Trošynová (Ukr.) 6-2 2-0 / skreč
• Dvouhra chlapci - 1. kolo kvalifikace •
Visontai (7-Maď.) - Raštica (ČR) 6-2 6-4
Komrska (ČR) - I. Hornung (4-Maď.) 6-4 7-5
Krupa (3-ČR) - Volník (SR) 6-3 6-2
• Dvouhra dívky - 1. kolo kvalifikace •
Blažková (ČR) - Tomašovičová (SR) 6-1 5-7 10-4
Ondrášková (3-ČR) - Margočová (SR) 4-6 7-6(4) 10-8
Švorcová (SR) - Taxová (ČR) 3-6 6-3 10-5
Hubáčková (ČR) - Nováková (SR) 6-2 6-3
Štěpánková (ČR) - Zathurecká (SR) 6-0 6-1
Jávorková (SR) - Trunečková (ČR) 6-4 6-1
J30 ŘÍČANY (Česko), tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - finále kvalifikace •
Fröhlich (ČR) - Nikolajuk (Pol.) 7-6(6) 7-6(1)
Robin (USA) - Vymazal (ČR) 6-0 6-1
Sopoliňski (Pol.) - Kolářík (ČR) 6-3 6-4
• Dvouhra dívky - finále kvalifikace •
Kuzněcovová (3-Ukr.) - Štochlová (ČR) 6-0 6-1
Závišková (ČR) - Marečková (ČR) 6-4 6-2
Kodešová (ČR) - Jiroušková (ČR) 6-3 6-0
• Dvouhra chlapci - 2. kolo kvalifikace •
Hübert (3-Něm.) - Kotrč (ČR) 7-5 6-2
Mullaparthi (Brit.) - Kločurek (5-ČR) 6-1 1-6 11-9
Nikolajuk (Pol.) - Stauch (6-ČR) 2-6 6-2 10-7
Fröhlich (ČR) - Braun (2-Něm.) 6-4 2-6 10-8
Sopoliňski (Pol.) - Lebiš (ČR) 6-2 6-0
Kolářík (ČR) - Beránek (7-ČR) 7-5 6-1
Vymazal (ČR) - Škrlík (ČR) 6-3 / skreč
Robin (USA) - Žoldák (ČR) 6-1 6-3
• Dvouhra dívky - 2. kolo kvalifikace •
Štochlová (ČR) - Palusová (Pol.) 6-3 6-1
Závišková (ČR) - Divilová (2-ČR) 7-6(4) 6-1
Marečková (ČR) - Zapletalová (SR) 6-2 7-6(5)
Kuzněcovová (3-Ukr.) - Slavíková (ČR) 7-5 6-3
Chrisstoffelsová (1-Niz.) - Mojžíšová (ČR) 6-3 6-1
Jiroušková (ČR) - Vallová (ČR) 7-5 6-3
Abendrothová (Něm.) - Marešová (ČR) 6-1 6-2
Kodešová (ČR) - Crnovrsaninová (4-Rak.) 6-1 6-3
J30 ADANA (Turecko), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - finále kvalifikace •
Kralik (ČR) - Lluch (Šp.) 7-5 6-2
• Dvouhra chlapci - 2. kolo kvalifikace •
Kralik (ČR) - Dogdu (Tur.) 6-1 6-1
J30 OBERPULLENDORF (Rakousko), tv. povrch / hala
ProgramMístní čas | Pavouk
• Dvouhra dívky - 1. kolo kvalifikace •
Feluxová (ČR) - Horváthová (Maď.) 6-0 6-1
Heiderová (7-ČR) - Selimovicová (Rak.) 6-1 6-0
Corciovaová (Rak.) - Ploskuňáková (ČR) 6-1 6-4
Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.
 
 
 
TOPlist