Češi v akci, pátek 13. 1. Gengel s Pavláskem do dalšího deblového finále neprošli

  • Marek Gengel s Adamem Pavláskem mohli druhým týdnem po sobě triumfovat na challengeru v Thajsku, v pátek se však do finále nedostali. Další Češi hráli na turnajích ITF a juniorských akcích.
    12. 1., aktualizováno 14. 1. | Aktuality |  3 komentáře
    ilustrační fotoilustrační foto 
     
Výsledky českých tenistů a tenistek (pátek, 13. ledna 2023)
ATP CHALLENGER NONTHABURI (Thajsko), 80.000 dolarů, tv. povrch
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk čtyřhra
• Čtyřhra - semifinále •
Bhambri/Myneni (1-Indie) - Gengel/Pavlásek (4-ČR) 6-3 7-6(3)
ITF W40 TALLINN (Estonsko), 40.000 dolarů, tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk čtyřhra
• Čtyřhra - semifinále •
Havlíčková/Šalková (ČR) - Burillová/Lazarová (3-Šp.) 6-4 6-7(2) 10-7
ITF W25 LOUGHBOROUGH (Velká Británie), 25.000 dolarů, tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk čtyřhra
• Čtyřhra - semifinále •
Morvayová/A. Sisková (3-SR/ČR) - Brooksová/Wilsonová (Brit.) 7-6(2) 6-4
ITF M15 ANTALYA (Turecko), 15.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra
• Dvouhra - 1. kolo •
Donald (ČR) - Pujol (Šp.) 6-3 6-4
J300 TRARALGON (Austrálie), tv. povrch
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - 1. kolo •
Filip (ČR) - Despoja (Austr.) 6-1 6-7(5) 5-4 / skreč
Hrazdil (ČR) - Cavallo (13-Arg.) 7-6(4) 3-1 / skreč
Križnik (Slovin.) - Kalina (ČR) 6-3 6-4
Mrva (9-ČR) - Oliveira (Braz.) 6-3 6-4
• Dvouhra dívky - 1. kolo •
Šmejkalová (ČR) - Guichardová (USA) 6-4 6-4
J200 BRATISLAVA (Slovensko), tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - čtvrtfinále •
Brunclík (3-ČR) - Jedrzejczak (Pol.) 7-6(10) 6-3
Kumstát (8-ČR) - Hanzelín (ČR) 6-3 7-6(3)
Peták (5-ČR) - Saar (4-Švéd.) 7-6(7) 6-3
• Dvouhra dívky - čtvrtfinále •
Bartůňková (1-ČR) - Kostovičová (6-Srb.) 6-1 6-2
Urbanová (2-ČR) - Stuseková (Něm.) 6-4 3-6 6-1
Kosticová (3-Rak.) - Michálková (5-ČR) 7-5 6-0
Tomajková (4-ČR) - Berglerová (7-Pol.) 6-4 6-4
• Čtyřhra chlapci - čtvrtfinále •
Klimas/Kumstát (ČR) - Dráb/Halahija (SR) 6-3 6-2
Brunclík/Peták (2-ČR) - Grzegorzewski/Švec (Pol./Slovin.) / bez boje
• Čtyřhra dívky - čtvrtfinále •
Klugmanová/Valdmannová (4-Brit./ČR) - Hradecká/Šramková (SR) 7-6(5) 6-1
Michálková/Smékalová (2-ČR) - Forejtková/Paštiková (ČR) 6-1 7-5
Tomajková/Urbanová (1-ČR) - de Zeeuwová/Vladsonová (Niz./Lit.) 2-6 6-4 11-9
Bartůňková/Pávková (3-ČR) - Lacková/Mravcová (SR) 6-0 6-1
J60 MALMO (Švédsko), tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - semifinále •
Rejchtman Vinciguerra (1-Švéd.) - Doskočil (3-ČR) 6-4 4-6 7-6(6)
• Čtyřhra chlapci - semifinále •
Doskočil/Garde (3-ČR/Dán.) - Kumar/Lindstedt (Švéd.) 3-6 6-4 11-9
J60 RAMAT HAŠARON (Izrael), tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra dívky - semifinále •
Zacková (2-Izr.) - Krejčová (5-ČR) 7-6(3) 6-0
• Čtyřhra dívky - semifinále •
Bittonová/Krejčová (4-Izr./ČR) - Hefnerová/Lipovská (Izr./Brit.) 7-5 6-3
J60 OFFENBACH (Německo), tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - čtvrtfinále •
Patel (2-USA) - Ad. Soukup (ČR) 7-5 6-2
• Čtyřhra chlapci - čtvrtfinále •
Panáček/Švojgr (1-ČR) - Bergantz/Van Raemdonck (Fr./Belg.) / bez boje
Camehn/Funk (3-Něm.) - Hnidec/Ad. Soukup (Ukr./ČR) 6-4 4-6 10-2
• Čtyřhra dívky - čtvrtfinále •
Gelbkeová/Nemethová (Něm.) - Charvátová/Navrátilová (4-ČR) 3-6 6-3 10-5
Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (3)
12.01.2023 23:16Od: GaelM
Že by se po letech zase rýsoval kvalitní český mužský debl?

Malý turnaj kdesi v Thajsku je teda zoufalé chytání se stébla, ale třeba to bude odrazový můstek. Kluci se teprve blíží do nejlepších deblových let, třeba se příští rok touhle dobou budou chystat na AO...
[ Reagovat ]
13.01.2023 12:57Od: GaelM
Tak nic smile smile
[ Reagovat ]
13.01.2023 12:58Od: makro99
ale hezky sto napsals...:)
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist