Češi v akci, úterý 27. 9. Martincová v Tallinnu postoupila do druhého kola

  • Tereza Martincová úspěšně vstoupila do hlavní soutěže v estonském Tallinnu. První kolo na challengerech zvládli Lukáš Rosol a Vít Kopřiva, dohrál Zdeněk Kolář. Další Češi hráli na turnajích ITF a juniorských akcích.
    27. 9., aktualizováno 28. 9. | Aktuality |  3 komentáře
    ilustrační fotoilustrační foto 
     
Výsledky českých tenistů a tenistek (úterý, 27. září 2022)
WTA 250 TALLINN (Estonsko), 251.750 dolarů, tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra
• Dvouhra - 1. kolo •
Martincová (ČR) - Björklundová (Švéd.) 7-6(6) 6-3
WTA 250 PARMA (Itálie), 251.750 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk čtyřhra
• Čtyřhra - 1. kolo •
Danilinová/Malečková (3-Kaz./ČR) - Appletonová/Gleasonová (Brit./USA) 6-1 6-0
ATP CHALLENGER ORLÉANS (Francie), 134.920 eur, tv. povrch / hala
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra
• Dvouhra - 1. kolo •
Rosol (ČR) - Janvier (Fr.) 4-2 / skreč
ATP CHALLENGER LISABON (Portugalsko), 45.730 eur, antuka
ProgramMístní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra
• Dvouhra - 1. kolo •
Ajdukovič (Chorv.) - Kolář (ČR) 6-1 4-6 6-3
Kopřiva (ČR) - P. Sousa (Portug.) 4-6 6-4 6-1
ITF W25 LISABON (Portugalsko), 25.000 dolarů, antuka
Program | Místní časLive výsledky | Pavouk čtyřhra
• Čtyřhra - 1. kolo •
Curmiová/Fiquetová (Malta/Fr.) - Salviová/Ševčíková (It./ČR) 6-2 6-2
ITF W25 OTOČEC (Slovinsko), 25.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk čtyřhraPavouk kvalifikace
• Čtyřhra - 1. kolo •
Šalková/Štruplová (ČR) - Nahimanaová/Samirová (Burun./Egypt) / odloženo
• Dvouhra - 2. kolo kvalifikace •
Štruplová (1-ČR) - Rajkovičová (Chorv.) / odloženo
ITF W15 HILTON HEAD (USA), 15.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra | Pavouk čtyřhra
• Dvouhra - 1. kolo •
Reascová Gonzálezová (1-Ekv.) - L. Petruželová (ČR) 6-0 6-2
• Čtyřhra - 1. kolo •
Broadfootová/Guichardová (JAR/USA) - L. Petruželová/van Poppelová (3-ČR/Niz.) 6-3 6-4
ITF W15 ŠARM AŠ-ŠAJCH (Egypt), 15.000 dolarů, tv. povrch
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk čtyřhraPavouk kvalifikace
• Čtyřhra - 1. kolo •
Benešová/Petrovicová (ČR/Švýc.) - Gelbkeová/Rothackerová (Něm.) 7-6(5) 6-3
• Dvouhra - finále kvalifikace •
Popescuová (Rum.) - Benešová (4-ČR) 6-1 6-3
ITF M15 PROSTĚJOV (Česko), 15.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra | Pavouk čtyřhra
• Dvouhra - 1. kolo •
Menšík (5-ČR) - Mrůzek (ČR) 7-5 6-2
Kupčič (Slovin.) - Mrva (ČR) 7-5 5-7 7-5
T. Jiroušek (ČR) - Kumstát (ČR) 6-4 2-0 / odloženo
Bartoň (ČR) - Nejedlý (ČR) 7-5 7-6(3)
Siniakov (ČR) - Gálik (SR) 6-2 6-2
Černý (ČR) - Sperle (Něm.) 1-6 2-2 / odloženo
Agwi (Irsko) - Jeníček (ČR) 7-6(6) 6-3
Füle (6-Maď.) - Petr (ČR) 6-2 6-2
Orlita (ČR) - Chazal (8-Fr.) 2-3 / odloženo
• Čtyřhra - 1. kolo •
Jurajda/Siniakov (4-ČR) - Malgiaritta/Michalík (Švýc./SR) / odloženo
Bartoň/Menšík (ČR) - Jermář/Pecák (3-ČR)odloženo
Kumstát/Mrva (ČR) - Brajnin/Tomescu (Ukr./Rum.) / odloženo
ITF M15 ALBUQUERQUE (USA), 15.000 dolarů, tv. povrch
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk čtyřhra
• Čtyřhra - 1. kolo •
Maggs/Pučálka (Brit./ČR) - Kissell/Reinberg (2-USA) 6-2 6-0
J3 BADEN (Rakousko), koberec / hala
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - 1. kolo •
Fáček (ČR) - Hipfl (Rak.) 7-6(5) 6-3
Peták (2-ČR) - Lazic (Rak.) 7-5 6-3
• Dvouhra dívky - 1. kolo •
Marconová (6-It.) - Krejčová (ČR) 6-3 6-3
Rablová (Rak.) - Dobiášová (ČR) 6-3 7-6(4)
Drobyševová (Ukr.) - Junová (ČR) 6-1 6-4
• Čtyřhra dívky - 1. kolo •
Gemzická/Zimmerová (SR/Rak.) - Syrová/Temenugovová (ČR) 6-0 6-4
Cíleková/Suchá (3-SR/ČR) - Dobiášová/Junová (ČR) 6-2 6-2
Dvořáčková/Krejčová (ČR) - Gasparovicová/Perelyginová (Rak./-) 6-2 6-7(3) 10-5
J4 RHODOS (Řecko), tv. povrch
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - 1. kolo •
Valeš (1-ČR) - Glavas (Řec.) 6-1 6-7(4) 6-2
• Čtyřhra chlapci - 1. kolo •
Bernet/Valeš (2-Švýc./ČR) - Holban/Polichronopoulos (Řec.) 7-6(5) 6-1
J4 VELI LOŠINJ (Chorvatsko), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - 2. kolo •
Iemmi (It.) - Klimas (10-ČR) 4-6 7-5 6-4
• Dvouhra dívky - 2. kolo •
Fajmonová (1-ČR) - Cvanciger (SR) 6-4 7-5
Lakičová (3-Č. Hora) - Vachková (ČR) 6-3 6-2
• Čtyřhra chlapci - 2. kolo •
Jakubovič/Klimas (SR/ČR) - Labitzke/Norrman (5-Něm./SR) 7-6(5) 5-7 10-6
• Čtyřhra dívky - 2. kolo •
Fajmonová/Pavlechová (1-ČR/SR) - Kovačičová/Petelinšeková (Slovin.) / odloženo
Tešankičová/Vachková (Chorv./ČR) - Sommerová/Vujovičová (8-Něm./Srb.) / odloženo
Cvanciger/Zimanyi (SR/ČR) - Ivkovičová/Subasicová (3-Chorv./Austr.) / odloženo
J5 MANAGUA (Nikaragua), tv. povrch
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - 1. kolo •
Sumann (Rak.) - Petera (ČR) 6-3 6-1
• Čtyřhra chlapci - 1. kolo •
Petera/Sumann (ČR/Rak.) - Guilleme/Torrekens (Nik./Belg.) / zrušeno
Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (3)
27.09.2022 12:23Od: A211 Gratulace
Gratulace do Tallinnu
[ Reagovat ]
27.09.2022 11:09Od: Mony Terka
k mému překvapení Terka TB nakonec dala. Měl jsem za to, že předposlední balon od Švédky byl dobrý, když svírala pěsti a Terka kroutila hlavousmile...nakonec vidím konec setu pro Terkusmile
[ Reagovat ]
27.09.2022 11:37Od: tommr
ten TB byl ale úplně zbytečnej. Tereza to měla za stavu 5:3 dopodávat ...
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist