Češi v akci, úterý 6. 9. Macháč zvládl první kolo na challengeru, Svrčina neuspěl

  • Tomáš Macháč úspěšně vstoupil do hlavní soutěže na challengeru ve Francii, Dalibor Svrčina ve Španělsku dohrál hned v prvním kole. Další Češi hráli na challengerech, turnajích ITF a juniorských akcích.
    6. 9., aktualizováno | Aktuality |  1 komentář
    ilustrační fotoilustrační foto 
     
Výsledky českých tenistů a tenistek (úterý, 6. září 2022)
US OPEN (New York, USA), 60.100.000 dolarů, tv. povrch
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk čtyřhra ženy
• Čtyřhra ženy - čtvrtfinále •
Krejčíková/Siniaková (3-ČR) - Dabrowská/Olmosová (5-Kan./Mex.) / odloženo
Pavouk dvouhra dívky | Pavouk dvouhra chlapci
• Dvouhra dívky - 2. kolo •
Havlíčková (2-ČR) - Ilievová (Fr.) / odloženo
• Dvouhra chlapci - 2. kolo •
Bartoň (ČR) - Butvilas (8-Lit.) / odloženo
ATP CHALLENGER TULLN (Rakousko), 90.280 eur, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk čtyřhra
• Čtyřhra - 1. kolo •
Kolář/Molčanov (4-ČR/Ukr.) - Oberleitner/Schwärzler (Rak.) 6-2 6-4
ATP CHALLENGER SEVILLA (Španělsko), 67.960 eur, antuka
Program | Místní časLive výsledky | Pavouk dvouhra
• Dvouhra - 1. kolo •
Fonio (It.) - Svrčina (ČR) 6-3 6-1
ATP CHALLENGER CASSIS (Francie), 45.730 eur, tv. povrch
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra
• Dvouhra - 1. kolo •
Macháč (4-ČR) - Geerts (Belg.) 6-2 6-3
ITF W60 MONTREUX (Švýcarsko), 60.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra
• Dvouhra - 1. kolo •
Dodinová (2-Fr.) - Bayerlová (ČR) 6-1 6-4
ITF W25 FRÝDEK-MÍSTEK (Česko), 25.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra | Pavouk čtyřhraPavouk kvalifikace
• Dvouhra - 1. kolo •
Smitková (8-ČR) - Csabiová (ČR) 6-2 6-2
Benešová (ČR) - Slavíková (ČR) 7-5 6-4
• Čtyřhra - 1. kolo •
Kolodziejová/Šalková (3-ČR) - Ondroušková/Svozilová (ČR) 6-0 6-2
Kozakiová/Matsudaová (1-Jap.) - Csabiová/Vlčková (ČR) 6-4 6-2
Čuboňová/Štruplová (SR/ČR) - Heinzová/Wirglerová (ČR) 6-3 5-7 14-12
• Dvouhra - finále kvalifikace •
Štruplová (1-ČR) - Škrabalová (ČR) 6-1 6-1
Radakovičová (11-Bosna) - Šebestová (2-ČR) 6-2 6-2
Bokorová (Rak.) - Wirglerová (ČR) 6-1 7-5
Marušinová (13-SR) - Břečková (4-ČR) 3-6 6-2 10-6
ITF W25 KÁHIRA (Egypt), 25.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk čtyřhra
• Čtyřhra - 1. kolo •
Cadarová/Samirová (4-Rum./Egypt) - Matúšová/Melnikovová (SR/ČR) 5-2 / skreč
ITF W15 CASABLANCA (Maroko), 15.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra | Pavouk čtyřhra
• Dvouhra - 1. kolo •
Mettrauxová (Švýc.) - Ševčíková (ČR) 5-7 6-4 6-2
• Čtyřhra - 1. kolo •
Cegarraová/Perellová (Šp.) - Amarieiová/Ševčíková (3-Rum./ČR) 7-6(2) 7-6(4)
ITF M25 MARIBOR (Slovinsko), 25.000 dolarů, antuka
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra
• Dvouhra - 1. kolo •
Nejedlý (ČR) - Kusiewicz (Pol.) 6-1 6-1
ITF M15 BUDAPEŠŤ (Maďarsko), 15.000 dolarů, tv. povrch
Program | Místní čas | Live výsledky | Pavouk dvouhra
• Dvouhra - 1. kolo •
Krošlák (SR) - Bolardt (ČR) 7-6(5) 6-0
J2 RAKOVNÍK (Česko), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - 1. kolo •
Tens (Lot.) - Durovič (ČR) 7-5 6-4
Leipner (ČR) - Etchecoin (Braz.) 6-4 5-7 6-4
Hanzelín (ČR) - Rosický (ČR) 6-2 7-6(3)
Kumstát (ČR) - Juhász (Maď.) 6-0 6-0
Paroulek (ČR) - Fáček (ČR) 4-6 7-5 7-6(5)
Kučera (ČR) - Hnidec (Ukr.) 2-6 6-1 6-2
Vlček (ČR) - Cressoni (Braz.) 6-4 6-0
Hujo (ČR) - Omarchanov (Kaz.) 6-7(4) 6-2 6-4
Aginskij (Ukr.) - Vrba (ČR) 6-3 6-4
Bonding (Brit.) - Kozlovský (ČR) 6-0 6-1
Kusý (ČR) - Lechno-Wasiutyňski (Pol.) 6-3 6-3
Engel (Něm.) - Bien (ČR) 6-1 6-2
Čížek (ČR) - Panáček (ČR) 6-1 6-3
Valeš (ČR) - Schwarc (SR) 6-4 1-6 6-1
Pazdera (ČR) - Klimas (ČR) 7-6(4) 6-3
Peták (ČR) - Burda (ČR) 6-2 7-5
• Dvouhra dívky - 1. kolo •
Stojanovská (Srb.) - Jantačová (ČR) 6-2 6-1
Dobiášová (ČR) - Lacková (SR) 6-2 6-2
Ivanovová (-) - Linhartová (ČR) 2-6 6-1 7-6(8)
Hažmuková (ČR) - Kafkaová (Řec.) 3-6 6-3 6-3
Jiroušková (ČR) - Pavlechová (SR) 4-6 7-6(5) 6-3
Charvátová (ČR) - Drozdová (Něm.) 6-3 6-0
Žabková (SR) - Bervid (ČR) 6-3 / skreč
Valdmannová (ČR) - Drukerová (ČR) 6-3 7-6(5)
Paštiková (ČR) - E. Nováková (ČR) 6-4 6-4
Krejčová (ČR) - Podhajecká (Pol.) 6-1 6-4
Turiniová (It.) - Zikmundová (ČR) 0-6 6-3 6-4
Vachková (ČR) - Divilová (ČR) 6-0 6-0
Suchá (ČR) - Goinaová (Rum.) 6-3 2-6 6-2
Gemzická (SR) - Mlenská (ČR) 7-5 7-6(8)
Daroszewská (Pol.) - Malá (ČR) 4-6 6-3 6-2
Fenyvesová (Maď.) - Prepslová (ČR) 6-1 6-0
• Čtyřhra chlapci - 1. kolo •
Lechno-Wasiutyňski/Rachmatullajev (Pol./Kaz.) - Kozlovský/Leipner (ČR) 6-3 6-3
Cressoni/Etchecoin (Braz.) - Fáček/Vlček (ČR) 6-4 2-6 10-5
Panáček/Pazdera (ČR) - Paroulek/Stauch (ČR) 7-5 6-2
Bonding/Engel (Brit./Něm.) - Valeš/Velík (ČR) 7-5 6-4
Klimas/Kumstát (ČR) - Hnidec/Lester (Ukr./Brit.) 4-6 6-2 10-5
Kučera/Kusý (ČR) - Omarchanov/Schwarc (Kaz./SR) 6-3 6-0
Hanzelín/Vrba (ČR) - Durovič/Kyjaci (ČR/SR) 6-4 6-1
• Čtyřhra dívky - 1. kolo •
Podhajecká/Straszewská (Pol.) - Bervid/Drukerová (ČR) 6-1 6-7(2) 18-16
Linhartová/Valdmannová (ČR) - Daroszewská/Lacková (Pol./SR) 6-0 2-6 / odloženo
Stojanovská/Turiniová (Srb./It.) - Jantačová/Paterová (ČR) 6-3 4-6 10-6
Dobiášová/Kafkaová (ČR/Řec.) - Jiroušková/Zikmundová (ČR) 4-4 / odloženo
Charvátová/Mlenská (ČR) - Drozdová/Goinaová (Něm./Rum.) 6-2 2-0 / skreč
Krejčová/Paštiková (ČR) - Pavlechová/Žabková (SR) 4-2 / odloženo
J4 HANNOVER (Německo), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - 1. kolo •
Schönhaus (1-Něm.) - Vašíř (ČR) 7-6(1) 6-1
• Čtyřhra chlapci - čtvrtfinále •
Barsukov/Schönhaus (1-Něm.) - Garde/Vašíř (Dán./ČR) / bez boje
J4 LUCERN (Švýcarsko), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra dívky - 1. kolo •
Fajmonová (2-ČR) - Kaegiová (Švýc.) 6-2 6-1
Cinková (16-ČR) - Gaspariniová (It.) 6-2 3-6 6-3
• Čtyřhra dívky - 2. kolo •
Cinková/Matsunagaová (7-ČR/Jap.) - Djafariová/Gysinová (Něm.) / odloženo
J5 TRNAVA (Slovensko), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra chlapci - 1. kolo •
Knesl (ČR) - Šebo (SR) 6-3 6-2
T. Kratochvíl (ČR) - Krnáč (SR) 6-3 6-3
Sýkora (ČR) - Lapšanský (SR) 6-4 6-1
• Dvouhra dívky - 1. kolo •
Kolodžejová (SR) - Lehká (ČR) 6-3 6-1
Polakovičová (SR) - Mošková (ČR) 6-1 5-7 6-2
Šabíková (SR) - Harajda (ČR) 6-1 6-2
V. Nováková (ČR) - Beláňová (SR) 6-2 7-5
Růžičková (ČR) - Kadlečíková (SR) 6-0 6-1
Holubová (ČR) - Kučíková (SR) 6-1 6-1
• Čtyřhra chlapci - 1. kolo •
Knesl/Vacula (ČR) - Maislinger/Scharner (Rak.)
Obtulovič/Poklemba (SR) - Y. Li/Sýkora (Čína/ČR) 6-4 4-6 10-6
• Čtyřhra dívky - 1. kolo •
V. Nováková/K. Valentová (ČR) - Pirohová/Potičná (SR) 6-2 7-5
J5 BÍLSKO-BĚLÁ (Polsko), antuka
Program | Místní čas | Pavouk
• Dvouhra dívky - finále kvalifikace •
Chytilová (1-ČR) - Szczepaniaková (Pol.) 6-1 6-1
Štveráková (ČR) - Heliňská (Pol.) 6-0 6-1
Ondřej Jirásek, TenisPortal.cz
 
Ke komentování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.
 
  • Komentáře (1)
06.09.2022 00:52Od: Maisterstich Legenda
Tomáš Macháč je česká tenisová legenda. Stejně jako Máchovo jezero, kde jsem před lety získal první zářez na pažbě. Byla to šestnáctiletá krásná dívka snědé pleti.
[ Reagovat ]
 
 
 
 
TOPlist