Gjorcheska Lina - profil

Gjorcheska Lina 

Gjorcheska Lina

Stát: Makedonie
Věk: 24 (3. 8. 1994)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 425. / 170.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: - / 116.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 267/137 224/100 36/28 7/8 0/1 -
2018 16/12 9/6 4/4 3/2 - -
2017 19/14 15/8 2/2 2/3 0/1 -
2016 51/21 43/15 8/4 0/2 - -
2015 52/18 46/15 4/2 2/1 - -
2014 53/22 43/15 10/7 - - -
2013 34/20 32/18 2/2 - - -
2012 25/17 19/11 6/6 - - -
2011 17/13 17/12 0/1 - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 198/62 182/48 16/11 0/2 0/1 -
2018 0/1 0/1 - - - -
2017 10/5 10/3 - 0/1 0/1 -
2016 46/12 45/10 1/2 - - -
2015 51/9 43/8 8/0 0/1 - -
2014 27/16 27/10 0/6 - - -
2013 42/10 37/9 5/1 - - -
2012 22/9 20/7 2/2 - - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2017 - 1
2016 - 3
2015 - 3
2014 - 1
2012 - 1
Celkem: 0 9
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Antalya 37 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.12.   Skamlova C. - Gjorcheska L. SF 6-4, 6-0    
13.12.   Gjorcheska L. - Boeykens E. ČF 6-3, 6-4    
13.12.   Gjorcheska L. - Saidova S. OF 6-2, 1-0 1.20 3.60
10.12.   Gjorcheska L. - Aleshcheva V. 1K 6-2, 6-0 1.05 6.30
  Antalya 36 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.12.   Konig P. - Gjorcheska L. F 7-5, 6-4 2.30 1.48
06.12.   Gjorcheska L. - Boeykens E. SF 6-2, 6-3 1.58 2.10
05.12.   Gjorcheska L. - Primorac I. ČF 6-4, 6-3 1.30 2.90
04.12.   Gjorcheska L. - Rose M. OF 6-2, 6-2 1.08 5.40
03.12.   Gjorcheska L. - Gulman Y. 1K 6-0, 6-1    
  Antalya 35 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.11.   Enache D. - Gjorcheska L. ČF 6-4, 1-6, 6-4 1.88 1.72
27.11.   Gjorcheska L. - Arsova S. OF 6-2, 6-0    
26.11.   Gjorcheska L. - Fontana K. 1K 7-5, 6-1    
  Šarm aš-Šajch 53 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.11.   Yashina E. - Gjorcheska L. Q-2K 6-3, 6-2    
  Šarm aš-Šajch 52 ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.10.   Ivakhnenko V. - Gjorcheska L. Q-OF 5-7, 6-3, 7-65    
26.10.   Gjorcheska L. - Lebesheva D. Q-2K 6-3, 6-2    
  Varna ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.09.   Gjorcheska L. - Mendesová P. F 2-6, 6-4, 6-4    
28.09.   Gjorcheska L. - Shinikova I. SF 6-1, 6-2 1.80 1.80
26.09.   Gjorcheska L. - Talaba G. ČF 6-3, 6-3 1.40 2.50
25.09.   Gjorcheska L. - Kolb N. OF 6-3, 7-5 1.15 4.15
24.09.   Gjorcheska L. - Terziyska J. 1K 6-4, 7-5 1.34 2.75
  Dobrič ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.09.   Brianti A. - Gjorcheska L. 1K 6-4, 1-6, 6-3 1.22 3.45
15.09.   Gjorcheska L. - Daniels C. Q-OF 6-4, 6-3    
14.09.   Gjorcheska L. - Duca G. Q-2K 6-0, 6-2    
  Sofie ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.09.   Mitu C. - Gjorcheska L. ČF 6-0, 6-2 1.20 3.60
11.09.   Gjorcheska L. - Mrdeza T. OF 7-63, 7-5 2.50 1.40
09.09.   Gjorcheska L. - Bara I. 1K 6-4, 6-3 1.75 1.84
  Brčko ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.08.   Štefková B. - Gjorcheska L. ČF 7-5, 7-5 2.02 1.62
14.08.   Gjorcheska L. - Husaric A. OF 6-2, 6-4 1.16 4.00
12.08.   Gjorcheska L. - Sipek N. 1K 6-1, 6-0 1.18 3.80
  Arad ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.08.   Dascalu N. - Gjorcheska L. SF 6-3, 4-6, 6-1    
08.08.   Gjorcheska L. - Ionescu S. ČF 6-3, 6-0 1.26 3.15
06.08.   Gjorcheska L. - Mihaila A. OF 6-4, 6-1    
05.08.   Gjorcheska L. - Stancu C. 1K 6-0, 63-7, 6-3    
  Palic ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.07.   Vajdova N. - Gjorcheska L. OF 6-4, 6-3    
22.07.   Gjorcheska L. - Hristea C. 1K 6-3, 6-2    
  Prokuplje 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.07.   Nancarrow A. - Gjorcheska L. F 4-6, 6-4, 6-2 2.16 1.55
05.07.   Gjorcheska L. - Pantůčková G. SF 5-7, 6-1, 6-2 1.80 1.80
04.07.   Gjorcheska L. - Wienerova L. ČF 6-2, 6-2 1.60 2.06
03.07.   Gjorcheska L. - Arshinkova P. OF 6-2, 6-1 1.08 5.40
01.07.   Gjorcheska L. - Milovanovic D 1K 6-4, 6-3 1.05 6.30
  Prokuplje ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.06.   Ianchuk E. - Gjorcheska L. ČF 6-0, 6-3 2.16 1.55
26.06.   Gjorcheska L. - Basic M. OF 6-0, 6-1 1.05 6.30
24.06.   Gjorcheska L. - Reichel L. 1K 6-4, 6-2    
  Nis ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.06.   Herdzelas D. - Gjorcheska L. SF 6-3, 6-3 2.24 1.50
20.06.   Gjorcheska L. - Argyelan C. ČF 6-3, 7-67 1.28 3.05
19.06.   Gjorcheska L. - Radanovic D. OF 6-4, 6-4 1.25 3.20
18.06.   Gjorcheska L. - Mladenovic M. 1K 6-1, 6-2    
  Sarajevo ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.06.   Dean E. - Gjorcheska L. SF 6-4, 6-1 1.83 1.77
06.06.   Gjorcheska L. - Curovic T. ČF 6-2, 2-6, 6-3    
05.06.   Gjorcheska L. - Reix S. OF 6-3, 7-65    
04.06.   Gjorcheska L. - Bukta A. 1K 6-4, 6-3    
  Sousse 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.06.   Sanchez A. - Gjorcheska L. F 6-3, 6-1 1.24 3.30
31.05.   Gjorcheska L. - Parrizas-Diaz SF 2-6, 6-2, 7-5 1.80 1.80
30.05.   Gjorcheska L. - Parres Azcoit ČF 6-3, 6-2 1.18 3.80
29.05.   Gjorcheska L. - Mina B. OF 6-3, 6-2    
27.05.   Gjorcheska L. - Zhir Y. 1K 6-1, 6-1    
  Sousse 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.05.   Brouleau L. - Gjorcheska L. 1K 6-4, 6-4    
  Istanbul 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.04.   Shymanovich I - Gjorcheska L. Q-OF 6-2, 6-4    
19.04.   Gjorcheska L. - Topsel M. Q-1K 4-6, 6-2, 6-1    
  Antalya 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.04.   Celik S. - Gjorcheska L. ČF 6-1, 6-3 1.80 1.80
10.04.   Gjorcheska L. - Maggen I. OF 6-1, 6-2 1.10 4.95
09.04.   Gjorcheska L. - Katsitadze M. 1K 7-5, 6-2    
  Antalya 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.04.   Sezer M. - Gjorcheska L. ČF 6-2, 0-6, 6-4 1.64 2.00
03.04.   Gjorcheska L. - Romeo C. OF 7-5, 6-1    
01.04.   Gjorcheska L. - Ates G. 1K 6-1, 6-1    
  Antalya 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.03.   Shymanovich I - Gjorcheska L. SF 6-4, 6-4 1.40 2.50
14.03.   Gjorcheska L. - Spremo M. ČF 4-6, 6-3, 6-4 1.88 1.72
13.03.   Gjorcheska L. - Cascino E. OF 4-6, 7-5, 6-4 1.56 2.12
12.03.   Gjorcheska L. - Lapko V. 1K 7-65, 6-0 1.05 6.30
  Antalya 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.03.   Kuzmova V. - Gjorcheska L. ČF 6-4, 6-2    
06.03.   Gjorcheska L. - Takahata K. OF 6-3, 6-3    
04.03.   Gjorcheska L. - Kokce E. 1K 6-0, 6-1    
  Antalya 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.02.   Kvatsabaia S. - Gjorcheska L. ČF 6-4, 6-4    
27.02.   Gjorcheska L. - Serban R. OF 6-3, 6-3    
26.02.   Gjorcheska L. - Dong X. 1K 6-1, 7-5    
  Antalya 37 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.12.   Bara / Enach - Gjorc / Kushk SF    
13.12.   Gjorc / Kushk - Kerfs / Lampl ČF 6-2, 6-2    
09.12.   Gjorc / Kushk - Gavri / Smirn OF    
  Antalya 36 ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.12.   Bara / Ghite - Gjorc / Vdove OF 7-5, 6-2    
  Antalya 35 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.11.   Gorgo / Kvats - Gjorc / Konig SF 6-3, 7-64    
27.11.   Gjorc / Konig - Adame / Primo ČF 7-5, 6-3    
26.11.   Gjorc / Konig - Arsov / Georg OF 6-1, 6-2    
  Šarm aš-Šajch 52 ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.10.   Ianch / Shako - Fomin / Gjorc OF 7-5, 2-6, 10-6    
  Varna ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.09.   Iones / Perpe - Doros / Gjorc OF 7-66, 6-3    
  Dobrič ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.09.   Slius / Terzi - Gjorc / Hadda OF 7-5, 3-6, 10-5    
  Sofie ITF Kolo Výsledek K1 K2
12.09.   Gjorc / Papam - Sramk / Terzi F 6-1, 6-4    
11.09.   Gjorc / Papam - Curov / Jani SF 1-6, 6-0, 10-6    
10.09.   Gjorc / Papam - Melan / Peter ČF 5-7, 6-4, 11-9    
09.09.   Gjorc / Papam - Marti / Truca OF 6-0, 6-3    
  Brčko ITF Kolo Výsledek K1 K2
13.08.   Kaufi / Novot - Gjorc / Kosti ČF    
  Arad ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.08.   Bara / Enach - Gjorc / Hrist F 4-6, 7-5, 10-6    
07.08.   Gjorc / Hrist - Honig / Iones SF 6-4, 7-5    
06.08.   Gjorc / Hrist - Munte / Tudor ČF 6-1, 6-0    
05.08.   Gjorc / Hrist - Toanc / Tudor OF 6-0, 6-1    
  Palic ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.07.   Gjorc / Ianch - Bara / Hrist F 6-4, 6-1    
24.07.   Gjorc / Ianch - Bonic / Zoric SF 6-1, 6-2    
23.07.   Gjorc / Ianch - Cecho / Horak ČF 3-6, 6-2, 10-7    
22.07.   Gjorc / Ianch - Lancr / Munte OF 6-2, 6-1    
  Prokuplje 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.07.   Gjorc / Nanca - Fridm / Ianch F 6-4, 7-65    
03.07.   Gjorc / Nanca - Marin / Szlav SF 6-2, 6-1    
02.07.   Gjorc / Nanca - Basic / Marko ČF    
  Prokuplje ITF Kolo Výsledek K1 K2
27.06.   Gjorc / Nanca - Esen / Esen F 6-2, 6-4    
26.06.   Gjorc / Nanca - Ianch / Wiene SF 0-6, 6-4, 13-11    
25.06.   Gjorc / Nanca - Dance / Lukic ČF 6-1, 6-1    
24.06.   Gjorc / Nanca - Becca / Djord OF 6-0, 6-0    
  Nis ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.06.   Nanca / Sakka - Gjorc / Lazic F 6-3, 6-0    
19.06.   Gjorc / Lazic - Dukic / Novak SF 7-5, 6-3    
18.06.   Gjorc / Lazic - Radu / Sarac ČF 6-0, 6-0    
17.06.   Gjorc / Lazic - Adamo / Herdz OF 6-2, 3-6, 10-2    
  Sarajevo ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.06.   Baldu / Papam - Bara / Gjorc ČF 5-7, 6-3, 10-8    
03.06.   Bara / Gjorc - Kajev / Opare OF 6-2, 6-3    
  Sousse 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
30.05.   Broul / Mina - Gjorc / Prenk SF 6-4, 6-4    
28.05.   Gjorc / Prenk - Kulov / Mayer ČF    
  Sousse 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
20.05.   Tsyby / Zabir - Gjorc / Prenk OF 5-7, 7-5, 10-7    
  Istanbul 3 ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.04.   Kraji / Kruni - Gjorc / Tomov OF 6-2, 6-4    
  Antalya 11 ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.04.   Priby / Priby - Gjorc / Silic OF 4-6, 6-1, 10-8    
  Antalya 10 ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.04.   Aller / Skaml - Gjorc / Vajdo OF 6-3, 6-1    
  Antalya 7 ITF Kolo Výsledek K1 K2
14.03.   Jurik / Tolja - Gjorc / Vdove SF 6-2, 6-4    
13.03.   Gjorc / Vdove - Niahr / Reimc ČF 6-1, 6-0    
11.03.   Gjorc / Vdove - Munte / Peckl OF 6-1, 6-3    
  Antalya 6 ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.03.   Careg / Flori - Gjorc / Vdove OF 6-4, 7-5    
  Antalya 5 ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.02.   Dasca / Serba - Gjorc / Kyrpo ČF 6-2, 6-4    
25.02.   Gjorc / Kyrpo - Colme / Maets OF 6-2, 4-6, 10-8    
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
30.07.2018 - 22.08.2018  El Espinar ITF skreč
29.08.2017 - 30.05.2018  Dunakeszi 2 ITF skreč
16.10.2013 - 05.11.2013  Burgas ITF skreč
29.08.2012 - 24.09.2012  Bělehrad ITF skreč
 
 

Zprávy

  • Vondroušová si v Bielu zahraje o první čtvrtfinále, Strýcová zdolala Bouzkovou

    WTA BIEL - Markéta Vondroušová je podruhé v kariéře ve druhém kole turnaje WTA. Ve švýcarském Bielu dokonale využila odstoupení nasazené šestky Alizé Cornetové a v prvním kole přehrála šťastnou poraženou z kvalifikace Linu Gjorčeskou. V boji o své první čtvrtfinále na okruhu WTA narazí na 60. hráčku světa Anniku Beckovou. Z českého duelu vyšla vítězně nasazená jednička Barbora Strýcová, jež zdolala ve třech setech Marii Bouzkovou.  »
    11. 4. 2017, aktualizováno 12. 4. 2017 | Aktuality |  238 komentářů
     
 
 
 
 
 
TOPlist