Shinikova Isabella - profil

Shinikova Isabella 

Shinikova Isabella

Stát: Bulharsko
Věk: 27 (25. 10. 1991)
Aktuální/nejvyšší umístění - dvouhra: 270. / 133.
Aktuální/nejvyšší umístění - čtyřhra: 220. / 214.
Pohlaví: žena
Hraje rukou: P
  • Příští zápas
Turnaj Kolo Datum Zápas K1 K2
Žádné nadcházející zápasy.
 
  • Výsledky na turnajích
 

Bilance hráče

Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 448/267 293/168 87/37 62/51 1/6 5/5
2018 73/37 50/23 8/4 14/8 - 1/2
2017 36/36 33/24 0/3 2/5 0/3 1/1
2016 65/28 47/13 3/2 13/10 1/3 1/0
2015 72/22 25/11 42/8 5/3 - -
2014 43/29 32/20 4/2 5/6 - 2/1
2013 44/33 30/22 8/4 6/7 - -
2012 27/22 20/16 1/2 6/3 - 0/1
2011 49/29 24/13 16/9 9/7 - -
2010 27/17 20/13 5/3 2/1 - -
2009 9/9 9/8 - 0/1 - -
2008 3/5 3/5 - - - -
Rok Celkem Antuka Tvrdý p. Hala Tráva Nezadáno
Celkem: 228/154 162/106 43/25 23/22 0/1 -
2018 34/29 25/20 3/4 6/5 - -
2017 28/25 26/19 1/1 1/4 0/1 -
2016 25/22 22/16 1/1 2/5 - -
2015 51/20 16/10 32/9 3/1 - -
2014 42/21 32/16 2/2 8/3 - -
2013 34/25 29/17 4/5 1/3 - -
2012 14/12 12/8 0/3 2/1 - -
U hráče není k dispozici žádná bilance.
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2018 - 1
2017 - 1
2016 - 7
2015 - 8
2014 - 1
2012 - 2
Celkem: 0 20
 
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
2018 - 2
2017 - 1
2016 - 2
2015 - 8
2014 - 6
2013 - 3
2012 - 1
Celkem: 0 23
 
Rok Hlavní turnaje Turnaje nižší úrovně
Žádné tituly
  Albena 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.10.   Stuchla K. - Shinikova I. 1K 6-1, 3-6, 6-2 2.16 1.55
  Albena ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.10.   Kolb N. - Shinikova I. OF 7-64, 7-63 4.15 1.15
01.10.   Shinikova I. - Kulikova Y. 1K 6-3, 6-2 1.01 8.25
  Varna ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.09.   Gjorcheska L. - Shinikova I. SF 6-1, 6-2 1.80 1.80
26.09.   Shinikova I. - Enache D. ČF 6-2, 6-1 1.68 1.94
25.09.   Shinikova I. - Mihaylova G. OF 6-3, 6-2 1.03 7.15
24.09.   Shinikova I. - Ploskina H. 1K 6-2, 7-5 1.42 2.46
  Dobrič ITF Kolo Výsledek K1 K2
17.09.   Rus A. - Shinikova I. 1K 61-7, 6-3, 6-4 1.48 2.30
15.09.   Shinikova I. - Raykova T. Q-OF 6-1, 6-1 1.40 2.50
14.09.   Shinikova I. - Mihaylova G. Q-2K 6-2, 7-5    
  Sofie ITF Kolo Výsledek K1 K2
09.09.   Mitu C. - Shinikova I. 1K 4-6, 7-5, 6-4 1.20 3.60
  Bělehrad ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.09.   Radanovic D. - Shinikova I. OF 6-1, 6-4    
04.09.   Shinikova I. - Njegus K. 1K 6-0, 6-0 1.01 8.25
  Bagnatica ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.08.   Trevisan M. - Shinikova I. 1K 6-4, 7-611 1.67 1.96
  Braunschweig ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.08.   Perrin C. - Shinikova I. OF 6-3, 3-6, 6-3 1.55 2.16
19.08.   Shinikova I. - Chimura N. 1K 6-2, 7-69 1.20 3.60
  Innsbruck ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.08.   Trevisan M. - Shinikova I. SF 64-7, 6-4, 6-2 3.05 1.28
14.08.   Shinikova I. - Rosatello C. ČF 6-4, 6-3 1.70 1.92
13.08.   Shinikova I. - Siedliska N. OF 4-6, 6-2, 6-3 1.26 3.15
12.08.   Shinikova I. - Huber L. 1K 4-6, 6-4, 6-4 1.35 2.70
  Vídeň ITF Kolo Výsledek K1 K2
06.08.   Pantůčková G. - Shinikova I. OF 6-3, 6-2 1.80 1.80
05.08.   Shinikova I. - Masic M. 1K 6-1, 6-2    
  Breda ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.06.   Grammatikopou - Shinikova I. 1K 6-4, 6-2 2.70 1.35
  Montpellier ITF Kolo Výsledek K1 K2
18.06.   Ce G. - Shinikova I. OF 6-3, 6-3 1.60 2.06
16.06.   Shinikova I. - Caron O. 1K 7-66, 6-4    
  Essen ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.06.   Maria T. - Shinikova I. 1K 6-3, 6-2 1.70 1.92
08.06.   Mihai A. - Shinikova I. Q-2K    
  La Marsa ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.06.   Mrdeza T. - Shinikova I. ČF 4-6, 6-2, 6-2 1.41 2.48
04.06.   Shinikova I. - Sanchez A. OF 6-3, 4-6, 6-4 1.60 2.06
03.06.   Shinikova I. - Frech M. 1K 6-1, 2-0 1.10 4.95
  Caserta ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.05.   Shinikova I. - Zakarlyuk M. F 4-6, 6-3, 6-4 1.70 1.92
23.05.   Shinikova I. - Schaefer A. SF 2-6, 6-4, 6-4 2.46 1.42
22.05.   Shinikova I. - Trevisan M. ČF 6-4, 6-3 1.35 2.70
21.05.   Shinikova I. - Maffei R. OF 3-6, 6-4, 6-1    
20.05.   Shinikova I. - Di Sarra F. 1K 62-7, 7-63, 1-0 1.15 4.15
  Zielona Gora ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.05.   Dzalamidze N. - Shinikova I. SF 6-2, 7-5 1.84 1.75
15.05.   Shinikova I. - Juhaszova V. ČF 64-7, 6-4, 7-64    
15.05.   Shinikova I. - Stemmer S. OF 6-1, 6-2 1.04 6.70
14.05.   Shinikova I. - Skrzypczynska 1K 6-1, 6-0    
  Tunis ITF Kolo Výsledek K1 K2
04.05.   Buchina Y. - Shinikova I. Q-OF 7-5, 6-1    
  Wiesbaden ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.05.   Glushko J. - Shinikova I. OF 6-3, 6-4 1.29 2.99
30.04.   Shinikova I. - Malíková T. 1K 6-1, 6-2 1.70 1.92
28.04.   Shinikova I. - Van Der Meet Q-OF 7-61, 7-67    
28.04.   Shinikova I. - Piontek T. Q-1K 6-3, 6-3 1.01 8.25
  Chiasso ITF Kolo Výsledek K1 K2
24.04.   Rus A. - Shinikova I. OF 5-7, 6-3, 7-5 1.23 3.35
23.04.   Shinikova I. - Pera B. 1K 6-3, 2-6, 6-3 2.40 1.44
  Le Havre ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.03.   Colmegna M. - Shinikova I. ČF 6-2, 65-7, 6-4 3.80 1.18
20.03.   Shinikova I. - Adam J. OF 7-5, 6-3 1.25 3.20
19.03.   Shinikova I. - Decker M. 1K 1-6, 6-3, 6-2 1.18 3.80
  Amiens ITF Kolo Výsledek K1 K2
08.03.   Matteucci A. - Shinikova I. SF 6-0, 6-3 2.24 1.50
07.03.   Shinikova I. - Ozga J. ČF 6-4, 4-6, 6-2 1.68 1.94
06.03.   Shinikova I. - Sugnaux T. OF 6-3, 6-4 1.35 2.70
05.03.   Shinikova I. - Wargnier L. 1K 6-3, 6-4 1.18 3.80
  Albena 2 ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.10.   Kunci / Stuch - Helbe / Shini F 6-2, 6-4    
09.10.   Helbe / Shini - Esen / Esen SF 6-4, 3-6, 10-6    
08.10.   Helbe / Shini - Cioba / Perpe ČF 6-1, 4-6, 10-2    
07.10.   Helbe / Shini - Bozhi / Radko OF 6-0, 6-0    
  Albena ITF Kolo Výsledek K1 K2
01.10.   Plosk / Vdove - Shini / Terzi ČF 2-6, 6-1, 12-10    
30.09.   Shini / Terzi - Kolb / Kolb OF 3-6, 6-4, 10-4    
  Varna ITF Kolo Výsledek K1 K2
28.09.   Shini / Terzi - Enach / Plato F 7-5, 6-1    
26.09.   Shini / Terzi - Jetch / Ochev SF 6-1, 6-3    
25.09.   Shini / Terzi - Kolb / Kolb ČF 6-3, 1-6, 10-6    
23.09.   Shini / Terzi - Georg / Trifo OF 6-2, 6-3    
  Dobrič ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.09.   Bara / Mitu - Jani / Shini F 7-5, 7-65    
18.09.   Jani / Shini - Melan / Peter SF 3-6, 7-5, 10-7    
17.09.   Jani / Shini - Lottn / Neuwi ČF 6-3, 7-64    
16.09.   Jani / Shini - Truca / Yorda OF 6-1, 6-2    
  Sofie ITF Kolo Výsledek K1 K2
10.09.   Curov / Jani - Kan V / Shini ČF 3-6, 6-3, 10-8    
09.09.   Kan V / Shini - Danie / Zlata OF 6-2, 6-0    
  Bělehrad ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.09.   Kosti / Shini - Aliba / Stoja F 6-1, 6-2    
06.09.   Kosti / Shini - Dance / Lukic SF 6-4, 6-4    
05.09.   Kosti / Shini - Marin / Marko ČF 6-0, 6-4    
02.09.   Kosti / Shini - Selak / Tomic OF 6-1, 6-4    
  Bagnatica ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.08.   Moron / Remon - Shini / Sotni ČF 6-3, 6-4    
  Braunschweig ITF Kolo Výsledek K1 K2
23.08.   Perri / Simmo - Leyki / Shini F 6-3, 6-0 1.48 2.30
22.08.   Leyki / Shini - Bogol / Matte SF 6-3, 3-6, 10-5    
20.08.   Leyki / Shini - Korpa / Prado ČF 6-1, 6-4    
  Innsbruck ITF Kolo Výsledek K1 K2
15.08.   Macie / Rosat - Shini / Stama F 6-2, 6-2    
14.08.   Shini / Stama - Reber / Stein SF 7-5, 6-3    
  Vídeň ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.08.   Baldu / Savor - Shini / Stama SF 7-64, 4-6, 10-7    
05.08.   Shini / Stama - Poika / Tehra ČF 6-4, 7-64    
  Breda ITF Kolo Výsledek K1 K2
26.06.   Lutti / Van D - Pashk / Shini ČF 7-5, 5-7, 10-6    
  Montpellier ITF Kolo Výsledek K1 K2
19.06.   Ferre / Sorri - Gamiz / Shini SF 6-1, 6-2    
18.06.   Gamiz / Shini - Bacqu / Broul ČF 7-62, 7-5    
  Essen ITF Kolo Výsledek K1 K2
11.06.   Boent / Erken - Mitu / Shini ČF    
  La Marsa ITF Kolo Výsledek K1 K2
05.06.   Gamiz / Savin - Shini / Zande SF 3-6, 7-5, 11-9    
04.06.   Shini / Zande - Bonav / Sibil ČF 6-2, 6-3    
  Caserta ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.05.   Harri / Peers - Shama / Shini ČF 7-5, 6-3    
  Zielona Gora ITF Kolo Výsledek K1 K2
16.05.   Dzala / Siedl - Maroz / Shini SF 6-3, 6-3    
14.05.   Maroz / Shini - Horak / Štefk ČF 6-4, 3-6, 10-6    
12.05.   Maroz / Shini - Brozd / Shosh OF 6-3, 64-7, 10-8    
  Tunis ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.05.   Cerve / Ozga - Pigos / Shini ČF 7-5, 7-5    
  Wiesbaden ITF Kolo Výsledek K1 K2
02.05.   Golub / Marci - Jakup / Shini ČF 6-1, 6-2    
30.04.   Jakup / Shini - Piont / Rehse OF 6-2, 6-0    
  Chiasso ITF Kolo Výsledek K1 K2
25.04.   Matte / Rosat - Schae / Shini SF 7-65, 5-7, 16-14    
24.04.   Schae / Shini - Morgo / Sramk ČF    
22.04.   Schae / Shini - Bresc / Chies OF 7-5, 6-2    
  Le Havre ITF Kolo Výsledek K1 K2
21.03.   Shini / Sotni - Van D / Verst F 6-4, 6-3    
19.03.   Shini / Sotni - Cecho / Horak SF 6-1, 6-2    
18.03.   Shini / Sotni - Vogel / Wagem ČF 6-2, 1-6, 10-3    
  Amiens ITF Kolo Výsledek K1 K2
07.03.   Shini / Sotni - Morat / Remon F 6-1, 6-4    
06.03.   Shini / Sotni - Van D / Verst SF 7-66, 1-6, 10-5    
05.03.   Shini / Sotni - Arcan / Paque ČF 6-1, 6-3    
Žádné zápasy.
 
  • Zranění
Datum Turnaj Důvod
08.06.2014 - 10.06.2014  Essen ITF nenastoupila
 

Zprávy

  • Štefková v Budapešti prolétla kvalifikací. Smitková si hlavní soutěž nezahraje

    WTA BUDAPEŠŤ - Barbora Štefková na turnaji WTA v Budapešti prolétla kvalifikací. V závěrečném kole jasně přehrála 6-2 6-3 čtvrtou nasazenou Marynu Zaněvskou z Belgie a postoupila do hlavní soutěže, kde doplní Lucii Šafářovou a Denisu Allertovou. Končí naopak Tereza Smitková, jež nestačila 3-6 4-6 na Isabellu Šinikovovou z Bulharska.  »
    20. 2. 2017, aktualizováno | Aktuality |  13 komentářů
     
  • Hradecká si v Limoges poradila se Šinikovovou

    WTA LIMOGES - Úspěšnou premiéru na turnaji WTA 125k ve francouzském Limoges má za sebou Lucie Hradecká. Česká tenistka v prvním vzájemném duelu s Bulharkou Isabellou Šinikovovou zvítězila 6-3 4-6 6-0 a postoupila do druhého kola. V něm čeká rodačku z Prahy nejvýše nasazená Francouzka Caroline Garciaová.  »
    16. 11. 2016, aktualizováno | Aktuality |  31 komentářů
     
  • Allertová a Smitková si proti sobě zahrají o finále

    ITF BRATISLAVA - Denisa Allertová je na turnaji ITF s dotací 25 000 amerických dolarů v Bratislavě v semifinále. Za stavu 5-7 3-2 jí dnešní čtvrtfinálový duel vzdala Nizozemka Arantxa Rusová. Nejvýše nasazená Allertová vyzve v boji o finále svou krajanku Terezu Smitkovou. Smitková přehrála nasazenou trojku Isabellu Šinikovovou 6-3 2-6 6-2.  »
    11. 11. 2016, aktualizováno | Aktuality |  9 komentářů
     
 
 
 
 
 
TOPlist